Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Наука i Біблія

Події в науковому житті та відкриття, що знову й знову підтверджують Біблію і показують глупоту мудрості світу цього

Мобільні телефони і цигарки - найбільші вбивці

Останні дослідження експертів показують, що інтенсивне користування мобільними телефонами через 10 років може призвести до невідворотних наслідків і перевищити за масштабами ракових захворювань наслідки куріння цигарок.

Детальніше...

 

Куріння призводить до самогубства

Німецькі учені провели масштабне дослідження і з'ясували, що серед юних курців набагато більше охочих добровільно покінчити з життям, ніж серед некурців.

Детальніше...

 

Синдром сухого ока

Кожен новий винахід людства створює нові проблеми для людини. Так, 70 відсотків вітчизняних користувачів комп'ютерів мають порушення зору, характерне для мешканців пустель – з їх пекучим сонцем, сухим повітрям та ураганами. А в половини навколо диска очного нерва – пігментні плями, як в електрозварників.

Детальніше...

 

Учені довели, що куріння викликає прищі

Найпершою причиною, чому в юному віці починають курити, називають бажання здаватися дорослішим, не відставати від інших тощо. Одним словом, людський гонор і пиха, а отже їхня слабкість протистояти гріху, заставляє підлітків брати до рук цигарку. І мало хто задумується, які наслідки тягне за собою ця мимовільна слабкість...

Детальніше...

 

Чи руйнує їжу мікрохвильова обробка?

Що разу людство придумує щось нове на шляху технологічного прогресу. Все це служить наче на благо самій людині. Мікрохвильова піч досить впевнено зайняла місце вже майже в кожній кухні. Саме завдяки зручності, швидкості та безпечності приготування їжі. Але чи така вже безпечна обробка їжі в наших мікрохвильовках?

Детальніше...

 

Два черепи спростовують теорію еволюції

В Африці були знайдені два черепа прадавньої людини. Ця знахідка стала ще одним доказом абсурдності гіпотези про еволюційне походження людства.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>