Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.9 | 26 голосів )

Мобільний телефон, екран монітора, телевізора, безліч інших сучасних пристроїв, які сьогодні скрізь оточують людину, випромінюють електромагнітні хвилі. Які наслідки цього опромінення на організм людини – ще не до кінця вивчено. Проте вчені висувають різні версії...

За однією з них випромінення мобільного телефону, особливо коли під час розмови людина притискає його до вуха, сприяє розвитку ракових клітин мозку.
За іншими версіями електромагнітне поле позитивно впливає на організм людини.
Так, за повідомленням агенства "Новий регіон", нещодавно американські вчені зробили відкриття, що може допомогти лікуванню хвороби Альцгеймера і поліпшенню пам'яті. Дослідники з'ясували, що магнітні поля можуть стимулювати мозок і сприяти росту його клітин.
Такі дані були отримані в результаті експерименту на мишах, проведеного вченими Університету Нью-Йорка. Мозок гризунів піддавався магнітному стимулюванню по п'ять разів на день протягом п'яти діб.
Після завершення експерименту дослідники спостерігали великий кількісний ріст стовбурних клітин у тій частині мозку, що відповідає за пам'ять і настрій. Зміни з'явилися й у ділянці мозку, що контролює рух.
Раніше трансчерепна магнітна стимуляція використовувалася для лікування ряду психічних захворювань, у тому числі депресії і шизофренії, а також з метою реабілітації після інсульту.
Ця процедура являє собою стимуляцію котушкою електромагніта ділянки головного мозку, що призводить до активації чи дезактивації окремих груп нейронів.
 
Очевидно, що електромагнітні випромінювання можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на організм людини. Але важко сказати, що сучасні пристрої, технологічні новинки, якими так любить оточувати себе людина, йдучи за власними пожадливостями, будуть корисно впливати на її організм.

Чи не про такі винаходи людства каже Біблія: "Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту?"(1Кор.1:20 )

 


Поділитися:
[+]
Сподобалось
2

Додати коментар


Захисний код
Оновити