Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.5 | 13 голосів )
Останні дослідження експертів показують, що інтенсивне користування мобільними телефонами через 10 років може призвести до невідворотних наслідків і перевищити за масштабами ракових захворювань наслідки куріння цигарок.
Відомий експерт з ракових захворювань, лікар Віні Куран, опублікував результати свого останнього дослідження, які свідчать про те, що мобільні телефони вбивають набагато більшу кількість людей, ніж куріння.
За словами Віні Курани, розвиток раку займає як мінімум десять років, тому в тих людей, стаж користування мобільним телефоном яких перевищує десять і більше років, удвічі збільшується ризик розвитку цього захворювання.
Куран також заявляє, що мобільні телефони завдають ще більш серйозної шкоди організму, ніж куріння. Його припущення засноване на тому, що число користувачів мобільних телефонів в усьому світі зараз становить близько трьох мільярдів осіб, що утричі більше, ніж курців. При цьому куріння щорічно вбиває близько п'яти мільйонів осіб.
Професор визнає, що мобільні телефони можуть рятувати життя людей, однак існує значна кількість доказів прямого зв'язку між використанням стільникових телефонів і виникненням деяких ракових пухлин мозку.
"Зараз ми зіштовхнулися з неперевіреною й небезпечною ситуацією, - говорить фахівець. - Якщо уряди та виробники негайно не почнуть рішучих кроків, відсоток злоякісних пухлин і пов'язаний із цим рівень смертності різко підвищаться через 10 років, і тоді вже буде пізно що-небудь вживати для виправлення ситуації".

За матеріалами Взгляд

Поділитися:
[+]
Сподобалось
11

Додати коментар


Захисний код
Оновити