Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Новини з цілого світу

Міжнародні події, новини з цілого світу

Таємниця довголіття

Найстаршій людині на планеті, офіційно зареєстрованій у книзі Гіннеса, виповнилося 112 років. Японець Томочі Танабе народився в 1895 році. Секретом свого довголіття він називає повну відмову від алкоголю. Іменинник п'є молоко, не палить, веде щоденник і щодня читає газети.

Детальніше...

 

Новим арештам піддалися християни з «підпільних» церков Китаю

Услід за вказівкою про придушення «підпільної» релігійної активності пекінська влада помножила затримання та арешти віруючих, що належать до християнських груп, що діють поза схваленою державою церквою, повідомляє Associated Press. Під загрозою жорстоких гонінь опинилися десятки тисяч віруючих незареєстрованих церков Китаю.

Детальніше...

 

Бойовики знищили гробницю пророка Даниїла

В Іраку знищено гробницю пророка Даниїла, яка була розташована в місті Баакуба (Baquba) на північ від Багдада, повідомляє німецьке інформаційне агентство dpa.

Детальніше...

 

Корейський пастор прийняв смерть за Христа

За минулі дні бойовики руху Талібан стратили 42-річного пастора Бе Хен Гю. Його тіло було виявлене на шосе в провінції Газні. Він був керівником групи місіонерів, яких полонили таліби.

Згодом надійшла інформація про те, що ще один місіонер був страчений талібами.

Детальніше...

 

Мусульман не будуть переслідувати за навернення до Христа!

Верховний муфтій Єгипту заявив про вільне право мусульман країни міняти віру, що, на думку аналітиків, може полегшити положення не тільки новонавернених християн, але і християнського населення в цілому.

Детальніше...

 

Суд заборонив жінці перейти з ісламу в християнство

Жителька Малайзії стала християнкою і звернулася до суду з проханням вилучити з її посвідчення особи повідомлення про її належність до мусульманства.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>