Активісти організації "Грінпіс" розпочали будівництво "нового ковчега" на горі Арарат, де знайшов своє пристановище старозавітний ковчег Ноя. У такий спосіб зелені мають намір закликати світові держави вжити заходів по запобіганню "всесвітнього потопу" у результаті зміни клімату.
"Ця символічна акція проведена напередодні саміту "великої вісімки" у Гелігендамі і покликана звернути увагу лідерів світових держав на те, що пора перестати дискутувати про очевидні кліматичні зміни, а почати дійові заходи по їх запобіганню", - говориться в розповсюдженому напередодні прес-релізі "Грінпіс", повідомляє "Інтерфакс".
На думку екологів, якщо "катастрофічну зміну клімату не удасться зупинити, людству залишиться тільки одне - рятувати себе так, як це зробив герой Старого Завіту". У проекті на горі Арарат бере участь інтернаціональна команда активістів "Грінпіс".
Ось так замість того, щоб шукати спасіння у Христі для своєї душі, Який і є справжнім надійним ковчегом спасіння, люди символічно будують новий дерев’яний ковчег.
Розміри майбутнього ковчега - десять на чотири метри, висота - близько чотирьох метрів. Для його будівництва в гори були доставлені 12 кубометрів дерев'яного бруса, з яких уже спорудили опори, ребра і кіл корабля. Будівництво ковчега планується завершити протягом двох тижнів, а його відкриття намічене на 31 травня 2007р. Згодом, як відзначається в прес-релізі, будівля буде служити туристичним притулком.
"Також на підтримку акції група альпіністів зробить сходження на вершину гори Арарат, висота якої складає 5 137 метрів", - говориться в повідомленні.
У "Грінпісі" відзначають, що Міжнародна рада ООН по зміні клімату підтверджує можливість катастрофічних змін клімату в результаті людської діяльності і вимагає значно більшого скорочення викидів - до 80% до 2050 року.
У свою чергу "Грінпіс" підготував доповідь, що містить детальний план скорочення викидів парникових газів в атмосферу до 2050 року за допомогою широкого впровадження енергоефективних технологій і використання альтернативних джерел енергії по усьому світі. "Реалізація цього плану дозволить уже до середини століття скоротити викиди парникових газів на 50% у порівнянні з 1990 роком, і не допустити збільшення середньорічної температури на планеті більше, ніж на два градуси. Конкретні пропозиції нами сформульовані. Залишається сподіватися, що майбутній саміт не упустить можливості вжити конкретних заходів з порятунку клімату", - відзначається в прес-релізі.
Сьогодні люди, як і колись, власноручно знищують землю і самих себе. Ось як про це каже Біблія: “Вони колись непокірливі були, як їх Боже довготерпіння чекало за Ноєвих днів, коли будувався ковчег, що в ньому мало, цебто вісім душ, спаслось від води. Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа” ( 1Петр.3:20,21).
Чи не час саме зараз шукати справжній ковчег для своєї душі у Слові Божому?

Додати коментар


Захисний код
Оновити