Джерело Християнський сайт «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум

Новини з цілого світу

Міжнародні події, новини з цілого світу

В музеї виставили манускрипт книги "Вихід"

Рукопис VII століття, який містить фрагмент біблійної книги "Вихід", вперше виставлений для публіки в єрусалимському музеї Ізраїлю. З 1970-х років манускрипт знаходиться в збірці американського університету Д’юк, що і надав реліквію для виставки, повідомляє Associated Press.

Детальніше...

 

Поляк Ян Гжебський проснувся від летаргічного сну завдяки самопожертві і молитві дружини

У Польщі сталося чудо: її житель Ян Гжебський опритомнів після 19 років перебування непритомним в комі. Протягом всього цього часу  дружина піклувалася і молилася за нього.

Детальніше...

 

Релігійний фанатик розчленив власну родину

Той факт, що у штрих-коді, який позначає будь-який товар, міститься число 666, сьогодні вже не є великою новиною. Але деякі конфесії надають цьому надто вже великого значення...
Релігійний фанатик відмовлявся їсти продукти зі штрих-кодом, вважав телефон знаряддям диявола і готувався до кінця світу. Але коли чоловік прийшов у медпункт із порізаними геніталіями, лікарі зрозуміли, что його пора ізолювати. Приїхавши до пацієнта додому, щоб забрати речі, медики побачили страшне видовище.

Детальніше...

 

Розпочато будівництво нового ковчега для спасіння людства

Активісти організації "Грінпіс" розпочали будівництво "нового ковчега" на горі Арарат, де знайшов своє пристановище старозавітний ковчег Ноя.

Детальніше...

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>