Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 0.0/0 | 0 голосів )
Услід за вказівкою про придушення «підпільної» релігійної активності пекінська влада помножила затримання та арешти віруючих, що належать до християнських груп, що діють поза схваленою державою церквою, повідомляє Associated Press. Під загрозою жорстоких гонінь опинилися десятки тисяч віруючих незареєстрованих церков Китаю.

Щонайменше 15 лідерів неофіційної церкви було затримано співробітниками міністерства суспільної безпеки протягом останніх днів у шести провінціях та регіонах, повідомила організація «China Aid Association», що базується у Мідланде (штат Техас, США).

Серед них сім церковних лідерів, які були арештовані під час богослужіння в автономному районі Внутрішня Монголія 21 серпня, а також шестеро інших, затриманих на строк до 10 діб у сусідніх провінціях Шаньдун та Цзянсу. У іншому випадку, повідомляє організація, християнський підприємець Чжоу Хен (Zhou Heng) був арештований, коли отримував замовлення з двома тоннами Біблій на автобусній станції.

Ці акції послідували за вказівкою про придушення не схваленої владою релігійної діяльності в рамках оголошених 5 липня заходів щодо боротьби із злочинністю та економічним хаосом на рівні сіл. «Жорстко ударити по нелегальній релігійній діяльності та шкідливим культам; викоренити елементи, що порушують стабільність управління селом», мовилося у директиві.

Ця цитата узята із заяв, зроблених у ході загальнонаціональної телеконференції з заступником міністра суспільної безпеки Лю Цзінгуо і опублікованих на вебсайте міністерства. Серед інших переліченех злочинів було згадано викрадання дітей та діяльність злочинних угрупувань з виробництва підробок, а також експлуатація мільйонів дітей, залишених у селах батьками, що виїхали на заробітки у міста.

За інформацією «China Aid Association», деякі із заарештованих проводили богослужіння або працювали у літніх біблейських таборах, зокрема, Кун Лінжун (Kong Lingrong) вела 14 липня з молоддю заняття із вивчення Біблії, яке було перервано представниками місцевої власди. Щоб змусити її припинити заняття, в її будинку відключили воду та електрику.

Власті зажадали від Кун дати письмову гарантію, що вона не проводитиме подібні заняття в майбутньому, попередивши, що у разі їх продовження електрику і воду почнуть відключати і в будинках тих, хто приходить до неї.

Китай дозволяє християнам молитися тільки у церквах, контрольованих членами компартії, хоча мільйони людей у той же час ризикують піддатися переслідуванням, штрафам і ув‘язненню в трудові табори за проведення богослужінь незалежних общин, які розміщуються зазвичай у приватних будинках.

Нам добре зрозуміло таке становище. Подібні переслідування спостерігалися і в колишньому СРСР стосовно незареєстрованих державою церков, які бажали залишатися незалежними і не хотіли йти на співпрацю з владою.
Тому будемо молитися, щоби ці переслідування віруючих пішли їм на користь і зміцнення у вірі.


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити