Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.0 | 7 голосів )
Найстаршій людині на планеті, офіційно зареєстрованій у книзі Гіннеса, виповнилося 112 років. Японець Томочі Танабе народився в 1895 році. Секретом свого довголіття він називає повну відмову від алкоголю. Іменинник п'є молоко, не палить, веде щоденник і щодня читає газети.

Як передає ВВС, його було оголошено найстаршим мешканцем у січні Книгою рекордів Гіннеса після смерті пуерториканця Еміліано Меркадо дель Торо, якому було 115 років. Вважається, що найбільше довгожителів проживає в Японії, де понад 30 тисяч громадян перебуває у віці 100 років і більше.
Нещодавно відсвяткував день народження інший найстарший мешканець планети, не зареєстрований у Книзі рекордів. Це 116-річний Григорій Нестор, який проживає в Україні, на Львівщині.
Влада України каже, що має в своєму розпорядженні документи, які підтверджують, що старожил народився 15 березня 1891 року й має намір спробувати внести його ім'я до міжнародних книг рекордів.
Найстарший мешканець Землі, який відсвяткував свій 112-й день народження, сказав, що хоче жити "вічно". "Я хочу жити вічно, я не хочу вмирати", - сказав Танабе під час святкування дня народження, повідомляє агентство Кіодо Цусин. Таке бажання, мабуть, є у багатьох людей. Які тільки зусилля не прикладають вони, щоби прожити ще хоча би декілька років! І як мало людей здогадуються, що вічне життя можна знайти в Христі Ісусі!

Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити