Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.0 | 3 голосів )
Одну з християнських общин у США, які протестують проти легалізації та пропаганди в країні різних сексуальних збочень, американський суд оштрафував на $10,9 млн.

Представники баптистської церкви Вестборо в американському місті Топека, штат Канзас пікетували похорони загиблих в Іраку солдатів, стверджуючи, що їхня смерть - це Божа кара за пропаганду у США гомосексуалізму та намагання його узаконити.

Баптистська церква Вестборо, пастором якої є Фред Фелпс відома своєю активною позицією щодо морального обличчя країни, не раз влаштовувала пікети, виступаючи проти легалізації і сприяння державою різних збочень та розпусти.

Батько морського піхотинця Меттью Снайдера, убитого в Іраку в березні 2006 року, подав на цих християн до суду після того, як вони заявилися на похорони його сина з плакатами протесту.

Суд ухвалив, що члени християнської общини і троє пресвітерів церкви за їхні дії та висловлювання під час похорону вони мають виплатити $2,9 млн штрафу і ще 8 мільйонів компенсації за втручання в особисте життя і спричинення морального збитку.

Адвокат християн-фундаменталістів заявив, що навіть штраф в 2,9 мільйона у багато разів перевищує прибутки його підзахисних і призведе до їхнього банкрутства. Присяжні не зважили на ці аргументи й не пом’якшили вироку.

Самі члени церкви заявили, що вирок є утиском їхнього права на свободу слова. Лідер церкви Фред Фелпс каже, що збирається оскаржити вирок в апеляційному суді. Він упевнений, що у вищій інстанції вердикт скасують, передає ВВС News.

 


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити