29 і 30 березня в провінції Сичуань по звинуваченню в кримінальних і адміністративних злочинах було арештовано 13 лідерів домашніх християнських церков. Інформацію про це повідомила China Aid Association.

29 березня близько 15 години прихожани однієї з домашніх церков повіту Чусян провінції Сичуань проводили службу, як раптом в будинок увірвалося більше десяти чоловік, які представилися як співробітники відділу релігій і відділу держбезпеки. Вони відвели 3-х чоловіків і 4-х жінок. Як вони самі сказали, вони вибрали тих у кого «міцна віра». Того ж дня після допиту двоє із затриманих були звільнені. Інших ув'язнили в центрі затримання.

30 березня після недільної служби прихожани домашньої церкви розійшлися, залишилося 10 сестер і 4 дітей. Їх всіх також забрала міліція. Дітей і двох немолодих чоловіків відпустили. З вісьмох, що залишилися, троє знаходяться в центрі затримання, четверо - в слідчому ізоляторі, про місцезнаходження ще одного - невідомо.

У циркулярі про арешт Вана Чінсюй (одного із затриманих) сказано, що він затриманий за підозрою в скоєнні кримінального злочину відповідно до статті 61 кримінального кодексу КНР про проведення заходів єретичного культу.

China Aid Association говорить, що це ще один випадок порушення права на свободу віросповідання в Китаї

Додати коментар


Захисний код
Оновити