Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.7 | 32 голосів )

 Я хочу поставити вам особисте питання: Чи приготувалися ви вже зустріти Господа? Чи готові ви вже стати перед Господом? Це най головніше завдання людини в цьому світі! Є щось більше, ніж молитва за тілесне зцілення хворих. Краще я буду хворим Лазарем, хворим з голови до ніг, ніж здоровою, багатою людиною і після смерті потраплю в пекло. Краще я буду Лазарем і умру від цієї хвороби, але піду в рай до Господа. Це я говорю, не дивлячись на те, що я пережив найбільші чудеса.   

    Для мене це велика радість бути тут, серед вас. Ми уже відвідували деякі міста вашої країни. У вас дуже красива, велика країна. І ми особливо раді вашій волі, що ви зараз маєте для проповіді Євангелії. Я чув, що деякі їдуть зараз з вашої країни. І я сказав, - мені це важко зрозуміти. Тому, що у вас зараз найкращі можливості проповідувати Євангеліє у вашій країні. І я вірю, що Господь благословить вашу країну. І я прошу Бога , щоб Він так само благословив ваш уряд.

   І от я б хотів прочитати з вами слово Боже. У посланнi до Євреїв дев'ятій главі двадцять восьмому вірші читаємо: «Як людині належить один раз умерти, а потім суд».

  Дорогі друзі, людині належить один раз умерти, а потім суд! Хто це визначив? Ніхто інший як Бог!

  І, от, є люди, що говорять: - Бога немає. Вони говорять: - ти бачив Бога, як Він виглядає? Хто Його створив?

  Так, люди ставлять різні подібні питання. Але одне зовсім ясно – якщо є твориво, тоді є і Творець. Нас усіх, котрі знаходяться тут, створив Бог. Ми бачимо твориво у світлі, сонці, зірках, горах, рослинах. Всяке твориво було сотворено, і Бог є творцем. І Бог постановив людям один раз умерти!

  Бог не такий як ми, люди. Ми можемо встановлювати свої закони, але ми ж можемо і переступати їх. Батьки можуть дітям що небудь повеліти, але вони цього не виконують. Але якщо Бог щось скаже, тоді це виповнюється. І Бог постановив людям умерти! І немає жодної людини у світі, яка би не вмерла.

  Так, наші вчені багато чому навчилися. Люди вже побували на місяці. І якщо я вас запитаю: чи будете ви коли-небудь літати в космосі чи на ракеті? Тоді ви скажете: ні, чи, не знаю. Я багатьох людей запрошую до нас в Африку. Усі вони говорять: не знаємо, чи це можливо. Ми багато в чому можемо сумніватися. Але є одне, у чому нам не можна сумніватися. І це те, що Господь поклав людям один раз умерти!

  У нас, у Південній Африці є дуже відомий лікар. Він був першим у світі, хто взяв у хворої людини її серце і вставив нове, здорове. Але не дивлячись на те, що він це зробив, людина через якийсь час все одно померла. Ми можемо намагатися перемогти смерть, але це нам не вдасться. Тому, що Бог поклав людині один раз умерти!


  Ми неохоче говоримо про смерть. Ми хочемо уникнути смерті. І навіть того, що ми говоримо про смерть. Але, дорогий друже, любиш ти смерть чи ні, одного дня ти будеш стояти зі смертю віч-на-віч.

  Ми не знаємо, коли смерть прийде як злодій вночі. Ми не знаємо ні дня ні години. Ми не знаємо, хто наступний з нас умре. Але добре, якщо ми будемо пам'ятати те, що нам покладено один раз умерти!

  Що б ви подумали; що було б у вашому серці, якби хтось сказав, що ви сьогодні помрете? Якщо вам залишається тільки один день прожити, подумайте, одну мить? Що б ви тоді робили? Радувалися б цьому? Чи жахливо злякалися?

  Чому люди мають боятися смерті? Біблія говорить нам, що саме очікує нас після смерті. Можливо, година смерті повинна бути найпрекраснішою, найкращою годиною нашого життя, тому що ми йдемо додому! До нашої вічної Рідної домівки!

  Я ніколи не забуду, як я перший раз виїхав з нашої країни і був у Європі. Через якийсь час я жахливо почав нудьгувати. І я почав лічити дні, скільки нам ще залишилося бути в Європі до від'їзду. Ніколи не забуду те почуття, що було в моєму серці, коли я сів у крісло літака. Це було чудесне переживання. І я сказав: так, тепер ми летимо додому, тепер я побачу батька мого, мою родину! Поїздка додому – найкраща поїздка! І якщо ви в чужій країні, тоді ви будете рахувати дні, коли зможете повернутися додому. І ми, що, знаходимося у цьому світі, ми в чужій країні. Якщо ми помремо, тоді, ми поїдемо додому. Тоді, ми підемо на небеса. Тоді, ми підемо до Того, хто страждав за нас на Голгофському хресті. Це і є наша вічна Рідна домівка.

  Але чому ми боїмося смерті? Знаєте чому? Біблія говорить: людині покладено один раз умерти; кожний повинен умерти!

  Я чув, що ці збори для молитви, щоб молитися за хворих по плоті. Господь Ісус є великим лікарем. У Біблії ми читаємо, що усі приносили хворих до Нього, і Він зціляв їх. Лазар був у труні, але Ісус воскресив його. І сьогодні в Африці ми читаємо це. Ми переживаємо, що Господь Ісус учора, сьогодні і навіки той самий. І там ми переживаємо, що хворі одержують зцілення; що сліпі одержують зір; кульгаві ходять; мертві воскресають.

  Але, дорогі друзі, одне я б хотів вам зовсім ясно сказати: незважаючи на те, що Лазар уже чотири дні був у могилі, у труні і Господь Своїм словом повернув йому життя, Лазар потім все-таки помер. І тому, навіть, якщо сьогодні ти переживеш чудо й одержиш зцілення своєї хвороби, зрештою ти все одно помреш!  А Біблія говорить: - приготуйся, Ізраїль, приготуйся до зустрічі з Господом!

 

  І я хочу поставити вам особисте питання: Чи приготувалися ви вже зустріти Господа? Чи готові ви вже стати перед Господом? Це найголовніше завдання людини у цьому світі! Є щось більше, ніж молитва за тілесне зцілення хворих. Краще я буду хворим Лазарем, хворим з голови до ніг, ніж здоровою, багатою людиною і після смерті потраплю в пекло. Краще я буду Лазарем і умру від цієї хвороби, але піду в рай до Господа. Це я говорю не дивлячись на те, що я пережив найбільші чудеса. Це говорю я вам, не дивлячись на те, що в нас є лікарня, госпіталь для хворих, у якій немає лікаря, немає медсестер, немає медикаментів. Тільки молитви. І де Господь щодня зціляє хворих.

  Але, дорогі друзі, головне повинно залишатися на першому місці. І це головне – щоб ми уклали завіт з Господом; щоб ми покаялися від злих шляхів наших; щоб ми одержали прощення гріхів!

  Що користі людині, якщо вона придбає увесь світ, але втратить спасіння душі своєї. Найбільшим для тебе є те, щоб ти здобув мир з Господом, щоб ти свої відносини з Богом упорядкував!

  Якщо ти грішиш, ти грішиш проти Бога. І тоді тобі потрібно прийти до Бога і попросити у Нього прощення. Для цього Ісус умер на Голгофському хресті. Для цього Він пролив Свою святу  кров. Так, тепер кров Ісуса Христа може обмити тебе від гріхів твоїх.

  Немає жодної людини у світі, яка не була би грішником! Жахливі, противні гріхи люди роблять сьогодні! Матері, через аборт убивають своїх дітей. Неможливо зрозуміти, як мати може убити свою власну дитину. Багато жахливих гріхів люди роблять сьогодні у світі. Молоді дівчата втрачають свою чистоту і живуть у нечистотах. Молоді хлопці не живуть більше чистим, святим, скромним життям. Сьогодні, якщо люди женяться, вони вдягають білі шати. Наречена вдягає біле плаття, плаття без плями. Але, на жаль, мені потрібно сказати, що, можливо, наречена має плями. Ми живемо в злому світі.

  Коли Господь Ісус ще жив у цьому світі, тоді Він зустрів Самарянку. І Він сказав їй, - поклич чоловіка твого. А вона відповіла, - у мене немає чоловіка. Він сказав, - правду ти сказала, тому що в тебе вже було п'ятеро чоловіків і той, з яким ти зараз живеш, не належить тобі. 

  Дорогі друзі, Господь на небесах знає всі гріхи наші. Діти можуть обманювати батьків. Батьки думають, що в них гарні діти. Але в школі, по дорозі в школу і зі школи вони роблять таке, про що батьки навіть не знають. Та навіть якщо ми приховуємо наші гріхи, ховаємо їх, Бог знає кожен гріх!

  У притчах ми читаємо, що Господь говорить молодим людям, - молода людина, насолоджуйся життям своїм, роби, що хочеш, але знай одне, що за усе, що ти зробиш, ти станеш на суд Божий.

      Кожний з нас вільний  робити, що хоче. Ти можеш курити будь-які сигари. Ти можеш напиватися, приймати наркотики, які тобі подобаються. Можеш обманювати, але знай одне – наприкінці твого життя ти предстанеш на суд Божий.

  Біблія говорить, - покладено людині один раз умерти, а потім суд.  Кожна людина в цьому світі, мала чи велика, стане перед судом Божим.

  Господь Ісус сказав, - бережіться закваски фарисейської, котра є лицемірство. Немає нічого таємного, що не відкрилося б. Виходить, немає нічого схованого, що люди не побачили б. Що ви в спальні шепотіли один одному на вухо, то буде проголошуватися з покрівлі. Тому, Господь Ісус говорить, - не бійтеся людей, що ваше тіло можуть умертвити, але після цього вони нічого більше не можуть зробити. Він сказав, - Я покажу Кого вам треба боятися. Він сказав, - бійтеся Того, Хто після смерті може і душу вашу кинути в гієну вогненну.

  Господь Ісус говорить нам, що нам не можна боятися жодної людини. Але є Хтось, Кого нам потрібно боятися. І це живий Бог, Творець  неба і землі, Отець Господа нашого Ісуса Христа, якого дві тисячі років тому розіп’яли на Голгофському хресті.

  Дорогий друг, як це буде, коли тобі потрібно буде стати перед судом Божим? Якщо усі твої  таємні гріхи відкриються. Сьогодні ти їх приховуєш. Ти соромишся їх. Ти називаєшся християнином, а таємно грішиш! Може ти називаєшся християнином, але уподібнюєшся  світу цьому, віку цьому. Не дивлячись на те, що ти називаєшся християнином, ти живеш так, як світ живе, розмовляєш так, як світ розмовляє,  лихословиш, як світ лихословить, одягаєшся так, як світ одягається.

 

  Дорогий друже, день наступить і хто знає як близько він уже. Той  день, коли тобі прийдеться стати перед судом Божим. Кожен одержить по ділах своїх, будь вони добрими чи поганими. Але сьогодні Господь дає нам можливість, щоб ми могли згадати цей день суду, щоб ми могли приготуватися до того дня.

  Для мене є дуже цінним, коли доводиться бути в багатьох людей при смерті їх. Чи бачив ти коли небудь, як люди вмирають? Дорогі друзі, якщо людина під час свого життя нічого не хотіла знати про Господа, то коли настає година смерті, тоді вона буде волати до Господа. І якщо вона не може знайти Господа, тоді у час смерті вже приходить передчуття пекла. Блаженний той, хто помирає в Христі, хто своє життя упорядкував з Ним, хто має мир з Господом через Ісуса Христа. Але горе тому, хто не приготувався!

 

  Я знав молоду дівчину. Ця дівчина навчалася перший рік в університеті, була красивою і дуже талановитою. І там, в університеті, її облали, щоб коронувати королевою краси. Вона відразу подзвонила батькам і сказала, - ви обов'язково повинні прийти на це свято коронування, коли мене будуть коронувати як королеву краси. І мати купила їй дуже, дуже красиве плаття на цей вечір. Мати дуже цьому радувалася. І ось настав день цього балу. Усі студенти і їхні батьки зібралися на це свято. Три найкрасивіші дівчини виступили, бо вони мали коронувати, і от прийшла дочка цієї родини, бо вона зайняла перше місце. Потім вони пили багато вина, танцювали і насолоджувалися тим вечером. Це був великий день у житті цієї дівчини. Батьки теж дуже раділи, що їхня дочка зайняла перше місце.

  Батьки поїхали додому. І коли вони були вдома, раптом подзвонив телефон. Коли мати взяла трубку, то почула, що дзвонять з лікарні.

  І медсестра запитала, - ви є матір'ю тієї дівчини, що сьогодні коронували в університеті?  Мати відповіла, - так. Мені дуже шкода, -  сказала медсестра, - мені потрібно сказати вам погану звістку. Коли ваша дочка їхала з університету додому, її машина зіштовхнулася з іншою машиною. І зараз ваша дочка знаходиться в лікарні у відділенні реанімації присмерті. Вам треба терміново приїхати.

  І батьки відразу поїхали в цю лікарню. Їх прийняли відразу і відвели у відділення реанімації. Коли мати побачила свою дочку, то не змогла більше впізнати її. Здавалося, що кожна кістка її тіла розтрощена. Ніс був кривим, очі посиніли від опухлості, обличчя було зовсім скривлене. Уся краса її в одну мить зникла. Але дочка ще була притомною. Мати тихо підійшла до дочки, схилилася над нею і сказала, - дитя, мати прийшла. Але дитина не поворухнулася – вона не могла більше повернути голови. Але вона була при  ясному розумі і дуже тихо сказала матері:

- Мамо, ти мене навчила багато чого. Ти навчила мене добрим манерам, як мені потрібно проходити. Що мені потрібно робити в університеті. Ти навчила мене, як красиво запалювати сигарети. Мамо, ти навчила мене, як піднімати чарку. Мамо, ти навчила мене, як користуватися виделкою і ножем.  Але одного ти не навчила мене – ти не навчила мене помирати. Мамо, мені доводиться вмирати, але я не знаю, що маю робити.

  Сльози наповнили очі матері. Мати хотіла, щось сказати, але не могла. Якийсь комок з’явився в її горлі.

  А донька продовжувала:

- Мамо! Мені пора вмирати, але не знаю як! Що мені зараз робити?! Що мені сказати?! Мамо, не мовчи, допоможи мені. Скажи, що робити?! Я помираю!

  Мати хотіла говорити, але не могла, тому що сама не знала, як приготуватися до смерті. Вона лише подивилася на свою дочку, перед тим як дати їй якусь відповідь, але донька навіки закрила очі. Вона померла в пітьмі. Вона вмерла,  не знаючи, як умирати.

 

  Дорогий батьку, дорога мати, у тебе є сини і дочки. Якщо твоє  дитя сьогодні помре, якщо ти сьогодні почуєш, що твоє дитя сьогодні померло, чи готовий твій син, твоє дитя сказати: я знаю, як умирати, мій батько, моя мати навчили мене помирати.

  Дорогий друже, це найголовніше питання вашого життя! Ми повинні приготуватися до вічності! Це не дріб'язок. Вічність дуже, дуже довга. І вічність гинучих у пеклі! Немає нічого гіршого, нічого жахливішого, чим помирати у вогні.

  І той, багатий чоловік, коли він горів там, у пеклі, він сказав: батько Аврааме, пошли Лазаря, щоб він палець свій намочив і змочив мої вуста.  Але його прохання не було почуте.

  Дорогі друзі, для цього Ісус і прийшов, щоб ви змогли приготуватися до вічності. Господь Ісус, як Агнець Божий прийшов у цей світ. Вам потрібно зі своїми гріхами прийти до Нього. Біблія говорить, - хто буде приховувати свій гріх, той не буде мати успіху; але хто сповідає і залишить його, той одержить милість від Господа. Це є найпрекрасніше, що людина може пережити – зі своїми гріхами, зі своїми помилками, може прийти до Господа Ісуса, сповідати їх і одержати прощення.

 

  Сьогодні є багато людей, які знаходяться в лікарні через божевілля. І якщо уважно подивитися в чому причина їх подавленого, депресивного стану, то можна зробити один висновок – вони збожеволіли через свої гріхи. Це може бути старша людина, але в молодості вона щось переступила. Можливо це стара жінка, але в молодості вона зробила аборт. Її руки заплямовані кров'ю! Вона день і ніч не знаходить спокою в собі. Може, хтось убив іншого і не може забути цього. Гріхи його постійно перед очима його.

  Але Ісус нас сьогодні закликає. Він говорить, - прийдіть до Мене, усі нужденні й обтяжені і Я заспокою вас. Ісус говорить, - якщо наші гріхи червоніші за кров, тоді все одно наші гріхи стануть біліші за сніг. Це найбільша перевага, що ми маємо – те, що ти зі своїми гріхами можеш прийти до Ісуса. Але не говори мені, що ти ще нікого не убив; що ти ще ніколи не робила аборту; що в тебе тільки маленькі гріхи. У Бога маленький гріх такий самий, як і дуже великий.

  Господь Ісус говорив, - ви чули, що вам не можна чинити перелюб, але Я говорю вам – якщо чоловік подивиться на жінку з пожадливістю, тоді перед Богом він уже вчинив перелюб. Можете ви усе ще сказати, що ви не грішили? Що ви не перелюбник?

    Ісус сказав, - вам сказано не убий, але Я говорю вам, якщо ти сваришся з братом твоїм,  чи ти скажеш, що він дурень, тоді ти гідний вогню пекельного. Тому, що ти цим вже убив брата твого.

  Хіба ти ніколи не гнівався на брата твого? Ніколи не сварився?  Ти живеш без спокою? Тоді примирися з братом твоїм. Тому,  що перед Богом ти убивця. Ти убив брата свого. Чи у порядку твої відносини з братом твоїм?

   Чи у порядку твої відносини з батьками? Біблія говорить, - шануй батька твого і мати твою, щоб тобі добре було. Скільки дітей не шанують своїх старших батьків, матерів. Скільки неслухняних дітей у цьому світі. Дорогий друже, якщо ти хочеш довго жити і хочеш, щоб справи в тебе йшли добре, тоді шануй батька твого і мати твою.

  Ми живемо в злому світі: якщо наші батьки ще живуть ми зневажаємо ними;  ми не знаходимо часу для них.  Але якщо вони вмирають, тоді ми ревемо і проливаємо крокодилячі сльози. Тоді ми приносимо їм квіти на їхню могилу. Але сльози не допоможуть більше – мати вмерла, батько вмер. Буде набагато краще, якщо ти подаруєш їм букет квітів, поки вони ще живуть, і як будеш привітний з ними, поки вони живі, щоб вони радувалися тобою.

  Дорогі друзі, я вам говорив, що є така перебудова серця, де Бог перебудовує, змінює, будує наше серце. Господь нас сьогодні закликає до Себе. Прийди до Ісуса. Сповідай гріхи свої.  І тоді проси Його, щоб Він твоє життя зробив зовсім новим. Бо хто в Христі, той нове сотворіння! Древнє пройшло – все стало новим. Ісус Христос може зовсім перетворити наше життя.

 

  Перед молитвою, я б хотів пояснити  ще одне. Мені сказали, що серед вас є багато хворих, які просять помолиться за них. А Біблія говорить у посланні Якова: «хворий хто з вас, визнавайте один перед одним гріхи свої, і моліться тоді один за одного, щоб одержати зцілення». Це дуже, дуже важливо, щоб ми очищали життя своє й освячували його. Не приходь зі своєю дитиною, і не проси, щоб ми молилися за неї, якщо ти сам ще не привів своє життя в порядок, не сповідав свої гріхи і не одержав прощення.

  Не приходь до Господа Ісуса Христа і не проси зцілення тіла твого, якщо ти ще не одержав прощення гріхів своїх.

  Якщо ти приходиш до Господа і просиш, щоб Він зцілив тебе, але твоє серце ще брудне, тоді ти не одержиш зцілення. Але навіть якщо ти одержиш зцілення, але будеш продовжувати грішити, тоді з тобою станеться ще гірше. Ісус говорить, - не гріши надалі, щоб не сталося з тобою чого гіршого.

  У Божественному зціленні Господь починає із серця. Приходіть до Господа Ісуса Христа. Визнавайте гріхи ваші, і тоді Господь зцілить вас, якщо на це Його свята воля.

  Він це робить так, як Він цього хоче, де хоче і коли хоче. Ми повинні впокоритися перед Ним. Але головне повинно залишатися на першому місці! І якщо ти одержуєш духовне зцілення, зцілення від гріхів своїх і не одержиш зцілення тілесного, тоді ти не будеш засмучуватися через це. Тому, що ти одержав найбільше – Ісус Христос простив тебе, гріхи твої! У тебе мир з Господом, істинна Євангелія, справжній спокій! Ти пережив найбільше, що людина лише може пережити.

  Якщо ви ще не прийшли до Господа як грішник – навіть якщо ви співаєте в хорі, навіть якщо ви одержали водне хрещення, навіть якщо ви вже проповідуєте, але є ще гріх у вашому житті – очистіть життя ваше від гріхів ваших. Ви не можете проповідувати іншим "не крадіть", коли самі крадете. Ви не можете сказати іншим "не блудіть", коли самі блудите.

  Пробудження починається з мене особисто! Кожний нехай вимітає свою кімнату.

Дарував би Господь пробудження у вашій країні. Ви можете молитися до смерті, але пробудження ніколи не прийде,  – доки ви з вашими гріхами, з вашим життям не прийдете до Господа, ви не одержите пробудження.

  Я, сподіваюся, що ви це зрозуміли.

 


Поділитися:
[+]
Сподобалось
40

Коментарі 

 
0 #3 28.01.2016 10:46
Every weekend i used to go to see this site, for the reason that
i want enjoyment, since this this web site conations actually nice funny information too.


my web site ... Rextest Muscle: http://168winball.com/home.php?mod=space&uid=61464&do=profile&from=space
Цитувати
 
 
0 #2 23.01.2016 07:23
Really no matter if someone doesn't be aware of then its
up to other viewers that they will assist, so here it happens.Look at my web page: www.pbbgonlinegames.com: http://www.pbbgonlinegames.com/index.php?a=stats&u=chastityjess3
Цитувати
 
 
0 #1 20.12.2015 14:15
Hey just wanted to give you a quick heads up and let you
know a few of the images aren't loading properly.
I'm not sure why but I think its a linking issue. I've tried it in two different web browsers and both show the same outcome.


Feel free to visit my blog post; Eye Serum Review: http://www.marthamwelwamemorial.com/register/
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити