Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.2 | 49 голосів )

22 липня у мальовничому селі Збуж відбулося під відкритим небом з'їздне зібрання у супровіді християнського гурту "Авен-Єзер". Близько тисячі віруючих з різних областей України зібралися у невеличкому селі, що на Рівненщині, аби послухати проповіді та свідчення про великі діла Божі.

Від самого початку зібрання відчувалася присутність Божа. Навіть через погоду Господь показав Свою могутність і милість до Своїх дітей. Адже напередодні в селі Збуж, як і по всій Україні, стояла жахлива спека. Важко було би вистояти декілька годин богослужіння під палючим сонцем чи під проливним дощем. І Господь подбав про це, пославши вночі рясний дощ. Під час зібрання вже не палило нещадно сонце, а дув легкий вітерець, земля віддавала у повітря вологу - тому важко уявити собі кращу погоду для служіння під відкритим небом. І все це - милість Господня, бо брати напередодні молилися за то, щоби Бог потурбувався про сприятливу погоду.

Тисячі людей стали свідками цієї милості від Бога, і тому легко було молитися за численні прохання представників південних областей України, Молдови, щоби Господь змилувався над їхньою землею, яка вже розстріскалася від непомірної спеки, і зросив її дощем.

На зібранні звучали численні свідчення про великі чудеса Господні, які Він являє для вірних Своїх. Звучала розповідь про одного запеклого атеїста - редактора однієї з місцевих газет, що друкувала чимало статей, в яких паплюжилися віруючі, зневажалося Боже слово. Але одного разу редактор цієї газети побував на водному хрещенні - і його торкнулося Слово Боже. Наступний номер газети вийшов з великою статтею на першій сторінці про те, як Бог спасає людей. Про це ніхто не просив редактора, але Господь побудив його серце по-новому подивитися на те, як Бог змінює людей, даруючи їм вічне життя. І тепер віруючі моляться, щоби цей редактор також покаявся і прийшов до Господа.

Також усі присутні почули свідчення брата, який трудиться на ниві Божій у далекій Чукотці. Він лише на місяць планував поїхати туди для проповіді Євангелія, а залишився там і звіщає людям істину вже понад 15 років. Він розповідав про свої переживання, труднощі і великі Божі чудеса, свідком яких він був сам.

Брат з Молдови розповідав про свій труд на теренах Росії, про розмову з православним священником, який заставляв його молитися до ікони, щоби дати дозвіл на проповідь Євангелія у цьому регіоні. Але Бог врозумив брата, і той засвідчив про те, що Бога ніхто не може вмістити в жодні рамки. І священник таки дав дозвіл проповідувати про Живого Бога.

Ми готуємо до друку деякі свідчення, а також інші матеріали, які будуть корисними всім християнам для збудування.


Поділитися:
[+]
Сподобалось
9

Коментарі 

 
0 #4 Християнка777 24.09.2015 16:51
Цитата:
:-) :-) я вдячна Господу за те що Він благословляє зібрання і я можу також на них їздити.хоч і рідко :cry:

слава Йому навіки
Цитувати
 
 
0 #3 Християнка777 24.09.2015 16:50
Цитата:
:-) :-) я вдячна Господу за те що Він благословляє зібрання і я можу також на них їздити.хоч і рідко :cry:

слава нашому Господу за чудні і великі діла
Його за Його безмірну любов до нас бо Він дбає про кожного з нас.І Він знає наші всі
потреби і проблеми і ніколи нас не залишає
Слава Йому навіки
Цитувати
 
 
+1 #2 02.04.2012 19:51
Слава Богу що Він являє свою силу
Цитувати
 
 
+1 #1 30.10.2011 19:55
:-) я вдячна Господу за те що Він благословляє зібрання і я можу також на них їздити.хоч і рідко
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити