Понад чотири тисячі молодих християн зібралися у живописному містечку на Житомирщині. Серед соснового лісу на березі розлогого озера тисячі юнаків та дівчат розгорнули намети та польові кухні. Організатори з'їзду подбали про спортивні майданчики та великий павільйон для проведення богослужінь.

З 12 по 21 липня 2007 року поблизу міста Малин, що знаходиться за 100 км до горезвісного Чорнобиля, проходив ювілейний десятий з'їзд молоді Церкви християн віри євангельської. На з'їзд прибули молодіжні групи, представники з усіх областей України, окрім Криму та Черкащини, а також гості з Молдови, Канади, США, Білорусі, Кореї, Китаю, Німеччини, Росії та Польщі. Як з'ясувалося, серед чотирьохтисячної аудиторії лише декілька чоловік були присутніми майже на всіх попередніх з'їздах. Слід зазначити, що багато общин Церкви християн віри євангельської не рекомендували молоді брати участь у цих заходах через надмірну розпущеність та ліберальність попередніх молодіжних з'їздів.
На території табору працювала продуктова крамничка з доступними цінами, декілька торговельних лотків пропонували християнську літературу та CD-диски з піснями різноманітних жанрів. Реєстрація учасників з'їзду була обов'язковою і коштувала всього 5 грн. Реєстрація авто обходилося від 30 грн. до 100 грн. в залежності від потужності. Організатори табору також організували сервіс із зарядки мобільних телефонів всього за 1 грн.
У час дозвілля молодь розважалася грою з м'ячем та іншими спортивними іграми. Купання в озері було організовано почергово та окремо для братів та сестер. Вечорами молодь збиралася для спілкування та співу біля своїх наметів довкола розпалених вогнищ.
Кожне служіння у центральному наметі розпочиналося з обряду прославління, а опісля виступали відомі проповідники та релігійні діячі. Проповіді були не лише на євангельську тематику, але й подавалися елементи новітнього вчення щодо лідерства, прославління, процвітання тощо.
Пастор з острова Тайвань свідчив, що він увірував в Бога завдяки українцю, який привіз євангеліє в Китай, і тепер він благовістить своїм землякам в Китаї. Пастор розповів, що в його країні християни збираються підпільно, багато віруючих сидять по тюрмах за віру.
17 липня, після катастрофи, що сталася на Львівщині, організатори з'їзду закликали молодь до молитви з постом, просячи у Бога допомоги у ліквідації наслідків техногенної катастрофи. Тисячі людей благали Господа спасти Україну від ураження та навернути українців до Бога.

Додати коментар


Захисний код
Оновити