Працюючи у навчальному закладі, я не одноразово спостерігав дивне явище швидкого фізичного “старіння” окремих студентів. Юнаки і дівчата приходили до вузу молодими, юними, красивими, але вже через декілька років виглядали значно старшими за свої 20. А ще через кілька років на вигляд їм важко було дати менше 30 років. У той же час інші студенти лише розквітали своєю молодістю.
У чому ж причина швидкого фізичного старіння людей?

А таємниця виявляється простою – ці люди ведуть розпусний спосіб життя. Причиною пришвидшеного старіння, як дослідили вчені, є особливі прогерійні вірусні клітини, які передаються статевим шляхом.
Лікарям відоме рідкісне фатальне дитяче захворювання — прогерія, коли організм дитини починає швидко старіти. У 10 — 12-річному віці хворі діти стають дідусями і бабусями, й помирають, як правило, від інсульту. Причиною цієї хвороби є надмірна кількість прогерійних вірусів в організмі.
Ці віруси у невеликій кількості є в організмі кожної людини, які передаються зазвичай від матері до дитини через плаценту і з материнським молоком. Цих вірусів вистачає, щоб до 60 — 70-річного віку розвинулися основні ознаки старіння, а в 80 — 90-річному віці людина зовсім зістарилася, щоб збулося Писання: “Дні літ наших у них сімдесят літ, а при силах вісімдесят літ” (Пс.89:10).
Але ці ж віруси передаються і статевим шляхом. А в різних людей є багато різних штамів цих «прогерійних» вірусів, і якщо їх колекціонувати через безладні статеві зв’язки – настає надто раннє старіння організму.
Попри дослідження вчених, цю ж таємницю відкриває Біблія:  “Утікайте від розпусти. Усякий бо гріх, що його чинить людина, є поза тілом. А хто чинить розпусту, той грішить проти власного тіла” (1Кор.6:18).
Тепер наукові дослідження дозволили з’ясувати, яким саме чином розпусне життє руйнує тіло людини.
Вже досить давно відомо, що повії, крім того, що накопичують великий набір венеричних хвороб, ще й дуже швидко старіють. Зрідка трапляється, що в тридцять років виглядають на всі сімдесят. Швидко старіють і чоловіки, які зловживають послугами повій, чи провадять безладне статеве життя.
Вивчаючи зміни на клітинному рівні в тканинах старого організму, вчені знаходять цілу низку відмінностей, які можна розцінити, як особливе системне захворювання клітин. Багато клітин у старому організмі мають особливості, що ріднять їх з пухлинними, а також розвивається величезна кількість різних дрібних «доброякісних» пухлин. Тим часом, дуже ймовірно, що доброякісні пухлини і клітини, схожі на пухлинні, виникають при зараженні особливими вірусами. Вірусну природу невусів (родимок) та їхніх родичів — злоякісних меланом, уже давно доведено. Є також дані про вірусну природу й інших «доброякісних» пухлин.
Клітини, що стали пухлинними, намагаються виконувати ті ж функції, що й здорові, але в них це погано виходить. Деякі клітини за нормою виконують дуже важливі функції: виділяють різні регуляторні фактори. Але якщо з них утворилася пухлина і таких клітин стало в пухлині в 1000 разів більше, ніж їх має бути в організмі, то й факторів може виділятися надмір... І навпаки, клітина поглинає якісь фактори — тоді цих факторів критично не вистачає. Ось і виходить, що в старому організмі є безліч клітинних змін, які порушують функції практично всіх тканин, що й призводить у якийсь момент до смерті організму.
Ці віруси погано впливають не тільки на зовнішність людини. Особливі синдроми виникають під час порушення функцій нервових клітин, особливо у сфері вищої нервової діяльності. У глибокій старості це т.зв. старечий маразм, але й у більш ранньому віці можуть бути фатальні зміни, здатні коректувати соціальну поведінку людини.
Серед молоді буває модною “неформальна” поведінка та зовнішність. Сьогодні проколюють не лише вуха, а й інші ділянки тіла, обвішують кульчиками і язик, і ніс, і обличчя. Ще й хизуються цим, претендуючи на якусь винятковість. Навіть інколи обгрунтовують свою поведінку як певний виклик суспільству. Але чи не є це наслідком “старечого маразму” у ще юному віці, який є наслідком розпусного життя?
У далеких поселеннях, де всі тисячоліттями одружуються у межах великого роду, нові штами прогерійних вірусів практично не додаються. Мабуть, завдяки цьому, а також завдяки чистій екології і здоровому способу життя, там частіше спостерігається довголіття. Але в змішаних популяціях трапляється багато вірусних штамів з різних географічних зон, тому старіння пришвидшується. Кожен статевий зв’язок додає в «колекцію» нову порцію прогерійних вірусів, що одразу трансформують стовбурні клітини і прискорюють старіння тканин. У нашій країні деякі ЗМІ пропагують вільне сексуальне життя... Чого чекати розпусній дівчинці-школярці, яка дозволяє собі безладні статеві зв’язки з однокласниками? До тридцяти років вона виглядатиме на 50 — 60.
Імунна система організму зазвичай не атакує прогерійні вірусні частинки і не руйнує вражені вірусами клітини. Коли людина веде чисте життя, то вірусних частинок таких типів занадто мало, щоб розвинувся активний імунний процес, а клітини не відчужуються, оскільки вони були вже при народженні. Тоді імунна система розвиває так звану імунологічну толерантність до всіх тканинних антигенів, з якими контактує. Потім протягом всього життя імунна система оберігає ці антигени. І саме з цієї причини не відчужуються «доброякісні» і злоякісні пухлини. А хто живе розпусним життям, у них нагромаджуються в організмі трансформовані вірусами клітини і настає передчасне старіння тіла і розуму.
Отже, передчасна старість — це захворювання, яке передається статевим шляхом. І запобігти її ранньому прояву можна тільки через здоровий, правильний спосіб життя.
Дорогий друже, коли пожадливості беруть гору над тобою, то ще раз подумай, що чекає на тебе. Господь милостивий, але ніщо не проходить даремно, без сліду. Чи не краще зберегти свою юність у святості і чистоті?
А коли ти погруз у болоті нечистоти і розпусти, то сьогодні маєш ще час розкаятися перед Богом, змінити своє життя. Тоді сповняться для тебе слова Господні: “Він бажання твоє насичає добром, відновиться, мов той орел, твоя юність!” (Пс. 102:5).

 

Ігор Ткач

Коментарі 

 
0 #3 10.07.2013 17:28
БЛАГОВІРНІ ПРОСИНАЙМОСЯ В ІСТИНІ

(закінчення) Що народ робив в пустелі, для того щоб отримати: манну з небес, перепелів з неба та воду зі скелі? То де була свобода, в Єгипті чи в пустелі? Саул вчинив по своєму розумінню, по-людськи він правильно мислив, як закінчив життя праведний Йосип? Вони мислили правильно людським розумінням, але не праведно - так як хоче БОГ. Ной не був правильним по людському розумінню, але він був праведний. І який його вінець? А тому, доки можна сказати — "нині" поверніться до Мене, діти-відступники, то Я прийму вас в Свої обителі.
Ваш Люблячий Батько — Господь Бог
Цитувати
 
 
0 #2 10.07.2013 17:25
БЛАГОВІРНІ ПРОСИНАЙМОСЯ В ІСТИНІ

БОГ сказав: — запитай у дітей МОЇХ: — „Як ви думаєте що Я можу?” — „Все” — відповість людина. Потім БОГ сказав: — „а що ви можете довірити МЕНІ?” — „Все” — відповість людина. БОГ сказав: — а тепер запитай у них, — „Чи можуть вони довірити МЕНІ: своє здоров'я, свою освіту, своє забезпечення, та своїх дітей?” — Якою буде відповідь людини?? Ваше життя зі МНОЮ — це приділення часу: трохи на прославляння, трохи на подяку, трохи на молитву, трохи на читання Слова. Ви вважаєте що це й є життя в лоно МОЄМУ? Як Адам, не маючи біологічної освіти, назвав усіх звірів і птахів? Як Давид, будучи пастушком і нічого не знаючи про економіку, очолював і правив мудро країною? Як Соломон, не маючи жодного наукового ступеня, став наймудрішою людиною в усіх часах і народах? Чому Ісус, будучи теслею, не допомагав хворим та інвалідам, роблячи для них даром, якісні протези і милиці? Чи умів Апостол Петро читати? Він не мав медичної освіти, але навіть тінь від Петра зцілювала людей. Чи можна порівняти мирську освіту з дарами та премудрістю Бога, який створив усе та вся. Наука та світська освіта не несуть за собою нічого, крім руйнувань, страждань, болю, страху та прокльонів, в той час як Божі дари несуть: творення, мир, здоров'я, радість і благословення. Прагнучи до світської освіти та благополуччя, людина живе у світі пізнання добра та зла. Оберіть тільки добро, обтрусіть з ніг прах світу та верніться до МЕНЕ. Я - не недільний тато, Я — БАТЬКО що піклується про вас і вдень, і вночі. Немає потреби у вас, повне заповнення якої не було б у МЕНЕ досконало та з надлишком, яке збагатило б вас, і печалі з собою не приносило. Залиште видиме та довіртесь МЕНІ - Невидимому, не бійтеся спробувати — та побачте, як Я благ. Чи потребував хто, з вірних дітей Моїх, чого-небудь? Де був вільний Ізраїльський народ: у Єгипті (світ) чи в пустелі? Що отримував народ Ізраїльський живучи та працюючи в Єгипті? (див. закінчення)
Цитувати
 
 
+1 #1 14.11.2010 20:35
Большое спасибо за ету статью ето очень верно ведб сейчас в нашем мире существует большая проблема сексуальной жизни с самого детства люди уже не ценят свое целомудрие они используют его не по назначению и е в то время а так не должно быть мы живем в роспусном мире и нужно больше обращятся к Господу чтоб уберечь себя от соблазнов и жить молодым до старости.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити