Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.0 | 68 голосів )
Конфлікт у Новій Каховці (фоторепортаж)
продовження
Всі сторінки


Коротка інформація з фотографіями про ганебні події в місті Нова Каховка, де церкву вигнали з дому молитви і тривалий час забороняли проводити богослуження. У цьому не було б нічого дивного, якби події відбувалися десь років 20 тому, чи в якійсь мусульманській країні, наприклад, Марокко.
Але найстрашніше, що люди, які переслідують церкву, називають себе християнами...
І супроти церкви підняли владу, суди, міліцію, ба навіть фізичну силу і зброю не цуралися застосувати.Побачивши, що судовими рішеннями не виходить зняти пресвітера Кравчука і передати приміщення молитовного будинку прихильникам єпископа Бабійчука, вони вдалися до захоплення із застосуванням фізичної сили.
28 жовтня 2008 року прихильники Бабійчука намагалися силоміць захопити будинок молитовного будинку, але оскільки їм перешкодили члени церкви, які тут же поз’їжджалися, то нападники виламали двері сторожки і зайняли її.
Побачивши, що церква виступає проти усунення свого пресвітера і так само проти силового захоплення, загарбники вішають свої ланцюги і замки на ворота церкви, заліплюють замки в дверях молитовного будинку холодним зварюванням і не дають церкві проводити свої зібрання.
Члени церкви виставляють своїх чергових біля молитовного будинку, щоб не дати загарбникам зламати двері церкви і захопити приміщення.Загарбники також виставляють своїх чергових, щоб зірвати богослуження і не давати церкві проводити свої зібрання в приміщенні.

Тривала ця облога 2 місяці.

І всі ці два місяці церква змушена була проводити богослуження на вулиці: 1, 5, 7, 9, 12, 14, 16, 19, 21, 23, 26, 28, 30 листопада, а також 3, 5, 7, 10, 12, 14, 17, 19, 21 грудня 2008р.

Все це було під наглядом міліції, тому що 5 листопада 2008 р. нападники вчинили ще один злочин, вже кримінального характеру.

Ввечері, під прикриттям  темряви, Федір Бричка (офіційний представник Бабійчука в суді) наніс різану рану по обличчю нашого брата Андрія Моцьо, який чергував біля церкви. Рану зашивали в лікарні. Ось такий от офіційний представник у єпископа союзу південного регіону України.

Закінчилася облога 24 грудня, коли прийшла постанова з Верховного суду України про те, що відкрито касаційне провадження по судовій справі, а тому зупинене виконання попередніх судових рішень до ухвалення касаційного рішення.
24 грудня був відкритий молитовний будинок, і церква знову після довгої перерви змогла зібратися в приміщенні, щоб прославити Бога.
Але відразу приїхали прихильники Бабійчука й знову влаштували зрив богослужіння церкви, бігали по залі, намагаючись виключити світло, кидалися з кулаками на відеооператорів та членів церкви. Члени церкви змушені були викликати міліцію, тоді показали їм документи, пояснили, що поки зупинено рішення місцевого суду, вони мають повне право збиратися у своєму молитовному будинку.

Через день брати поставили в церкві свого охоронця, а чергового з боку Бабiйчука виставили за ворота з речами. Той подзвонив своїм, і ті швидко приїхали разом з міліцією. Але міліціянтам пояснили, що все в порядку, що є рішення Верховного суду України, є офіційно оформлений по трудовій книжці охоронець, а сторонніх осіб, що чомусь затрималися на території церкви, виставили з миром за ворота.

Але на цьому конфлікт ще не вичерпався...
Чи вистарчить мудрості людям, що називають себе послідовниками Христа, вгамувати свої пристрасті?

Учасники форуму можуть обговорити цю проблему у темі: Конфлікт у Новій Каховці


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Коментарі 

 
+2 #2 Olya 20.03.2013 18:48
навіщо ж про це писати - це дійсно сором для церкви
Цитувати
 
 
+2 #1 02.06.2012 23:13
Сором зовсім що суди між собою ви маєте, чому краще не терпете кривди, шкоди....
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити