Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 2.5 | 2 голосів )
У селі Рохманів Тернопільської області біля храму Святої Трійці під час святкування Дня Святої Трійці відбулася бійка між представниками Союзу православних України і співробітниками міліції.

Як повідомив начальник управління аналітики і прогнозування Тернопільської облдержадміністрації Володимир Ткач, близько 30 представників цієї організації намагалися захопити опечатаний владою храм під час того, як біля нього проходив молебень з нагоди Дня Святої Трійці, в якому брали участь місцеві віруючі - представники Української православної церкви Київського патріархату.

За його словами, всі представники Союзу православних України, що захищають інтереси Української православної церкви, приїхали в село з Києва. За іншим джерелом, вони приїхали з різних міст східної України спеціально для провокації. Це були молоді хлопці спортивної статури. Після прибуття на місце правоохоронців, між хлопцями і міліціонерами почалася бійка. В результаті зіткнення 9 міліціонерів отримали травми. Після цього на допомогу міліції з Тернополя викликали загін спецпідрозділу "Беркут".

Після прибуття бійців спецпідрозділу, призвідники бійки стали розбігатися, і правоохоронцям вдалося затримати тільки трьох хлопців. Ними виявилися жителі Дніпропетровської області. За даним фактом прокуратурою порушено кримінальну справу.

Пізно ввечері поблизу приміщення зазначеної прокуратури зібралися 40 віруючих, які вимагали звільнення затриманих. Вночі присутні заблокували вихід із згаданого приміщення. Вжитими працівниками міліції заходами затриманих на спецавтомобілі перевезено до ІТТ. Ближче до ранку учасники акції розійшлися 

 

Боротьба за храм Святої Трійці в селі Рохманов між УПЦКП і УПЦ продовжується вже тривалий час. Ситуація загострилася два тижні тому, коли біля храму відбулися зіткнення між представниками двох конфесій. Після цього за згодою сторін місцеві власті опечатали храм до повного врегулювання конфлікту.

 

Джерело: Газета по українськи, Оглядач


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити