Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 5.0 | 1 голос )
15 квітня віруючі церкви «Воскресіння» в селищі Білики (Кобеляцький район Полтавській області) виявили свій Дім молитви з вибитими вікнами.

 

Недільного ранку 15 квітня віруючі церкви «Воскресіння» в селищі Білики (Кобеляцький район Полтавській області) виявили свій Дім молитви з побитими вікнами. Хто це зробив, ніхто не знав. Вікна тимчасово закрили плівкою.

Того ж дня близько 22-ї годині невідомі зловмисники навідалися до Дому молитви знову. Тепер вони вкинули до приміщення відкриту пляшку з бензином та підпалені ганчірки. Здійнялася пожежа. Сусідам вдалося загасити полум’я на початковій стадії. Але шкоди заподіяно значної: згорів стіл, палас, штори, приміщення прийшло в не придатний для зібрань стан (стіни почорніли, сморід).

Які серця, такі й справиЧерез три дні зловмисники знову прийшли, відкрили газ та підпалили солярку. Очевидно, їхньою метою було зірвати будівлю. Сусіди знову вчасно допомогли відвернути лихо. Вони загасили пожежу та закрили газ. До того ж вибиті вікна не дозволили газу накопичитись у приміщенні й вибухнути.

Під хрестом, який прикріплений на стіні дому, небажані гості залишили свої підписи. Мабуть, бажаючи залякати віруючих, вони написали «666».

Церква не залякана цими подіями, розпочала ремонт. Втім вони навели її на роздуми над своїм служінням, сприяли згуртуванню в молитві. Пресвітер, брат Віталій Загорулько, говорить, що через таке випробування Бог закликає віруючих до активності у благовісті: «Не треба закриватися у стінах Дому молитви, а зі звісткою про спасіння у Христі потрібно йти до людей».

Як сказано у повідомленні сайту Всеукраїнського союзу Церков Євангельських християн-баптистів, за участю молоді з Полтави уже провели євангелізацію. У планах організувати дитячий табір та приїзд християнської медичної клініки. 

Слава Богові за випробування і за працю над серцями віруючих, за збереження Дому молитви. Події в Біликах призводять до пробудження інших громад віруючих в області.

Прохання молитися, щоб Бог захистив цю церкву, щоб вона духовно зміцнилася.


• http://www.ecbua.info/index.php?lang=uk


Поділитися:
[+]
Сподобалось
0

Додати коментар


Захисний код
Оновити