Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 5.0 | 2 голосів )
У школах Волинської області урок християнської етики та моралі введуть як обов'язковий, повідомило 27 квітня радіо „Ера”. 

 

Як повідомили у прес-службі Волинської облдержадміністрації, досі цей предмет викладався факультативно і лише в окремих класах 156 шкіл області. 

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Бондар каже, що християнське виховання на Волині має окремі прояви, однак «немає цілісності і стратегії бачення, про це свідчить і та кількість злочинів, які скоюють підлітки», тому урок християнської етики та моралі має бути введений як обов'язковий.

Таку подію можна було би лише вітати, якби не особливості проведення цього уроку. Адже не є таємницею, що часто викладення "християнської етики та моралі", яка беззаперечно сприймається усіма християнськими (і не тільки християнськими) конфесіями, деякі вчителі на цих уроках підміняють викладенням релігійних обрядів. А як бути тоді, коли для дитини є неприйнятними ті чи інші обряди, а предмет стає обов'язковим для вивчення? Чи не є такий підхід насильством над дитиною і звичайною підміною "обов'язкового" атеїзму новою релігією?

Ніяк чиновники не можуть зрозуміти, що християнську мораль, християнський світогляд не насаджують примусово.


Поділитися:
[+]
Сподобалось
3

Додати коментар


Захисний код
Оновити