Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.4 | 14 голосів )

Для юності, яка знає Христа, не страшні ніякі перешкоди.

.

В неї немає безвихідного становища. Ентузіазм юності перерубує “Гордіїв вузол,” якого не може розв’язати старість. Старість не береться за те, чого “неможливо досягнути.” Юність же, ще не знаючи, що під силу, а що не під силу, розпочинає “нездійсненне” і здійснює. Кращі твори мистецтва були створені юнаками” – сказав Джон Рескін. “Майже все справді велике було створене юністю,” – писав англійський державний діяч Дізраелі. “Доля світу в руках Господа Бога і молодого покоління,” – стверджував доктор богослов’я Трембель.

Олександр Македонський здійснив великі завоювання в молодості. Давид переміг Голіафа і звільнив батьківщину від влади филистимлян, будучи підлітком. Мартін Лютер в двадцять п’ять років став великим християнським реформатором. Веслей та Уайтфільд провели духовне пробудження в Англії в студентські роки.

Освячений Богом ентузіазм юності завжди займе належне місце в суспільстві. Ентузіазм юності – незламна сила, перед якою схилиться бездарність, пасивність і в’ялість. Священним ентузіазмом ми зберігаємо молодість до сивого волосся.

Юначе! Якщо в тебе є серце і немає ентузіазму, звернися до Христа! Він – невичерпне джерело творчого ентузіазму! Ісус сказав: “Ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете… аж до останнього краю землі.” (Дії 1:8)


Поділитися:
[+]
Сподобалось
29

Коментарі 

 
-1 #1 20.10.2015 16:06
хуйня
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити