Сьогодні нікого вже не здивуєш мобільним телефоном. Він став невід'ємною частиною нашого життя.
Коли зустрічаються люди, які з певних міркувань не користуються мобільними телефонами – вони виглядають диваками в очах навколишніх людей. Чи фанатиками...
Над ними можуть насміхатися зарозумілі молодики, які надто “просунуті” в питаннях найновіших, наймодніших мобільних пристроїв. А ці пристрої стають дедалі досконаліші, отримують фантастичні можливості...
Детальніше...
|
Віце-президент асоціації "Духовне відродження", доктор філософських наук М.Черенков вважає протестантизм найбільш динамічною конфесією, в якій апріорно стверджується різноманіття підходів, форм, течій...
Детальніше...
Пропонуємо читачам відкритий лист доктора філософських наук до редактора "5 каналу", в якому висловлено застереження щодо небезпечності випускати в ефір провокаційну за змістом програму "Проти всіх", яка містила елементи маніпулювання свідомістю та розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Попри застереження експерта, минулими вихідними ця телепередача все ж вийшла в ефір...
Детальніше...
Кожна епоха має свої міфи. І в 20 столітті їх виникло не менше ніж, скажімо, в часи Стародавньої Греції. І, так само як у випадку з античними греками, нащадкам важко відрізнити вигадку від реальності. Ось психотропна зброя – це міф? Більшість думає саме так. А можливість проведення досліджень в СССР із контролю над психікою? Повірити в це вже набагато легше. Дехто уявляє психотропну зброю як гігантські прилади, що випромінюють якусь енергію на великі території. А ось банальна думка, що цією зброєю може бути звичайний телевізор, рідко приходить в голову.
Детальніше...
Релігійна община «Посольство Боже» була заснована в 1994 році вихідцем з Нігерії Сандеєм Аделаджею, який блискавично побудував у столиці України власну церкву. Нині діяльність Сандея Аделаджі викликає неоднозначне ставлення у багатьох українців. Нігерієць спробув пояснити деякі суперечливі аспекти діяльності його церкви.
Детальніше...
Нещодавно мама мого знайомого з болем розповідала мені про те, як змінився її син за останні півроку. Став замкнутим, небалакучим, перестав цікавитися навколишнім життям, життям власної сім’ї, і взагалі став далеким і чужим. Перестав також нормально харчуватися, схуд, побліднів. Я намагався здогадатися, що сталося з хлопцем, але нічого не придумавши, запитав про це жінку. Після тривалої паузи з її уст злетіло єдине слово: «Комп’ютер…»
Детальніше...
За результатами проведеного РІСУ моніторингу релігійної ситуації на Україні було виокремлено чинники, які слугують причиною нетолерантності та дискримінації на ґрунті особистих переконань.
Детальніше...
Реальність релігійної свободи безпосередньо залежить від ефективності її правових гарантій в конкретній державі. В українському законодавстві також є норми, які регулюють питання, пов’язані з реалізацією свободи совісті, релігії та переконань як в індивідуальному, так і в колективному вимірах.
Детальніше...
З ім’ям Артаксеркса (462 — 424 рр. до н.е.) пов’язана поява біблійної «Книги Естер», яка розповідає про винищення персидськими юдеями більш як 75 тисяч підданих держави Ахеменідов (деякі тлумачі Біблії вважають, що під ім’ям Артаксеркса І слід вбачати його батька — Ксеркса І, який царював у 486 — 465 рр. до н.е.).
Детальніше...
|
|