Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.3 | 25 голосів )
Американський суд руйнує українську сім’ю
Відкритий лист до Барака Обами
І ще трохи фактів
Всі сторінки

Суддя Томас Харт засудив українських батьків на 7 років10 грудня 2009 р. відбувся заключний суд над українськими громадянами Олександром і Людмилою Козловими. Суд визнав їх винними в жорстокому поводженні з дітьми та призначив покарання строком на 7 років і 3 місяці.
Ця історія здійняла хвилю протестів зі сторони численних церков на дії американської каральної системи.
Але не всім читачам відома передісторія, тому розповімо все з початку.

 

У сім’ї Козлових, яка проживає в Америці, було семеро дітей, яких вони намагалися виховувати в християнському дусі. Але дух америки диктує підліткам інший стиль поведінки, про що неодноразово писала американська преса і обговорювалося на нашому форумі. Батьки почали втрачати контроль над своїми дітьми. Це передовсім пов’язано з тим, що в американських школах налаштовують дітей супроти своїх батьків, а тому батьки змушені в усьому догоджувати дітям, потурати їхнім забаганкам. Сьогодні американський школяр навчений, що його обов'язок поскаржитися у поліцію, якщо батьки обмежують його права. Про ці проблеми виховання пише американська преса, це стало загальною проблемою американського суспільства. А українська сім’я Козлових, емігрувавши до США у 2003 році, стала першою жертвою державної політики, так званого захисту дітей від насильства у сім’ї.
А почалося все з того, що в липні 2009 року дві найстарші дівчини (віком 13 та 15 років)  всупереч біблійним і батьківським настановам обрізали своє волося, а син Діма – 14 років – зробив татуювання на тілі – фактично поставив собі знак сатани. Батьки з метою виховання скористалися паском. Правда, у судових документах зазначено, що мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають.
Докладно невідомо чому, але американська поліція приїхала до будинку Козлових серед ночі – у кращих традиціях радянських карателів. Підняли дітей з ліжок і забрали від батьків без жодних пояснень. На руках у Людмили було немовля, якому сповнилося лише 6 днів, вона не хотіла його віддавати. Але матері пригрозили арештом за опір поліції і грубо забрали немовля з рук матері, і навіть її прохання покормити дитину не задовільнили.Олександр і Людмила Козлови
Але арешту не уникнули і батьки. Суддя відмовився відпускати батьків під заставу до суду, мотивувавши, що вони можуть втекти в Україну. Проте через деякий час Козлових все ж відпустили під заставу 80тис. дол.
Сусіди по-різному відгукуються про цю подію. Одна сусідка заявила, що діти поводилися дивно, не так, як поводяться американські діти. Така характеристика стала вагомим аргументом для звинувачення.
Інша сусідка свідчила, що Людмила була сумлінною матірю для своїх дітей, любила їх, старалася облаштувати їхнє життя. Вона постійно молилася і переживала за своїх старших дітей, які пішли розпусною дорогою.
У вересні 2009 р. суддя намагався вмовити Козлових підписати обвинувальний висновок, згідно з яким їх мали засудити до 36 місяців тюрми. Вони відмовилися, заявивши, що майже всі звинувачення є наклепами ожорсточених дітей, але все ж визнали, що інколи застосовували побиття з метою виховання і прищеплення їм простих християнських цінностей, як того вчить Біблія. Адвокати їхні наполягали, щоб батьки припинили апелювати до Біблії, примушуючи їх визнати себе винними. Зрештою, Олександр Козлов заявив: “Бог буде моїм адвокатом”.
Проти сім’ї Козлових у засобах масової інформації штату Орігона розгорнули широку кампанію дискредитації і наклепів, підбурювали громадську думку проти українських емігрантів загалом і християн зокрема. Очевидно, саме ця злива пропаганди, бруду й обману вплинула на позицію суду присяжних, які керуючись емоціями присудили їм 7 років і 3 місяці тюрми.
Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю. Однак, такі дії підлітків мало хто виправдовує, навіть навпаки-багато хто погоджується з тим, що це не просто порушення п'ятої Божої заповіді, але дуже грубий і необдуманий вчинок, який спричинив сумні наслідки.
Людмила Козлова заперечувала свою вину і перед призначенням покарання. Вона заявила, що не існує ідеальних дітей, ідеальних батьків і що всі сім'ї мають проблеми. "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків, - просила Козлова крізь сльози. - Бог створив сім'ю, і кожен, хто її зруйнує, буде відповідати перед Богом".
Судячи по багатьох американських форумах, де обговорюється цей випадок, навіть багато американців засуджують дії дітей, які здали своїх батьків. На сайті www.topix.com є коментар, де одна дівчина на ім'я ashley пише, що в 7 класі вона вчилася з кимось з дітей Козлових. Вона пише, що діти поступили неправильно не тільки по відношенню до батьків, але також до своїх менших братів і сестер, особливо до нещодавно народженої дівчинки, яку забрали від батьків, коли їй було всього 6 днів. Вона пише, що такі вчинки ведуть прямо в пекло.Коментарі 

 
0 #9 26.08.2015 10:24
Вчора мав відбутися суд у справі подружжя Козлових..мали рішати чи їх депортувати, чи залишити в США... а недавно їхньому старшому сину ногу повністю ампутували. Тому, що здав своїх батьків... він знімав квартиру з якимись там своїми дружками... і там жили... на зібрання ходити не хотів... а десь півтора місяці тому їхав на мотоциклі і попав в аварію... десять днів був у комі... а ногу ампутували повністю. Як вийшов з коми, почали йому все розказувати, то він сказав, що добре хоч Бог лишив при житті, бо має ще шанс покаятися...
А дочка їхня та старша це також прийняла вже водне хрещення! Розкаялися вони в тому, що наробили... До адвокатів зверталися, щоб повернули батьків до сім'ї.
Вчора мав відбутися вже суд, бо вони ще від грудня в імміграційній тюрмі знаходяться.

За добре поводження їм зняли два роки..то в грудні закінчився вже строк...не знаю що там сьогодні вирішили..молилися по церквах за них..як не є шкода...
Цитувати
 
 
-1 #8 02.07.2011 13:19
Живіть там, де Вас Бог насадив.Не шукайте вигоди для тіла, спасайте душу.На жаль "отдільонни" цього не розуміють, а потім кричать "нас гонять", ви самі гонитесь за власним бажанням.
Цитувати
 
 
+4 #7 17.05.2011 23:36
Хай вам допоможе Господь. Моліться і кайтесь перед Богом,і тоді Він збереже вашу сімю.Краще булоб вам зовсім туди не їхать, подумайте чого ви туди поїхали, а може тут задишили важливе служіння і тепер Господь судиться з вами, тому що Біблія нас вчить,що проклятий тот человек которий дело Божие делает небрежно. Я вас незнаю але буду за вас молиться.
Цитувати
 
 
+8 #6 15.05.2011 08:41
Давид Вілкерсон у своєму баченні 1973р передбачав: "... ми зіткнемося з неоголошеної війною в наших будинках, коли самими лютими ворогами людини будуть його ж діти ... будуть потоптані всі сімейні узи. Багато батьків помруть" тисячею смертей "через трагічний зради своїми власними дітьми. Але ці діти будуть вважати, що роблять це на законній підставі ... "
Цитувати
 
 
-12 #5 19.04.2011 10:25
знаю с какой родители церкви, знаю это учение, понимаю детей, никто семью не разрушал, так как даже на родителей-алкоголиков ещё не разу не слышал что бы дети в суд подавали, видно родители "очень сильно любили" своих детей, если бы не посадили их то до смерти бы "залюбили". И ещё мне понравились слова - боляче, коли ти вкладаєш в дітей все
ДА своё жалко отдавать, и что автор понимает под словом - ВСЭ??? наверно ремень, тумаки, ругательства, злобу( ну в смысле это такая любовь)
Цитувати
 
 
+8 #4 16.12.2010 18:41
Виховуючи дітей у біблійному дусі, батьки забули, що Бога потрібно слухати не зі страху, а з любові. Те,що вони били дітей не могло на них позитивно вплинути: що доброго могли взяти з цього діти. Краще впливає розмова на відповідну тему, а іноді потрібен просто час, щоб діти зрозуміли, що батьки бажають їм добра. Кожна людина має право на помилку, так вона будує свій досвід, робить відповідні висновки. І батьки не можуть захистити від помилок дітей,як би цього не хотіли...
Цитувати
 
 
+12 #3 24.10.2010 21:24
Я, мати чотирьох дітей і дуже добре розумію цих батьків.Як боляче, коли ти вкладаєш в дітей все, а пізніше пожинаєш біль. Цю сім"ю може зрозуміти тільки той, хто "ходив в тих самих чоботях".
Мій син, якого виховувала в християнському дусі, стільки мені причинив болі,що почалися проблеми з здоров"ям. Хто має захистити маму від таких дітей? Я думаю, що цю маму також не один раз боліло серце, через поступки дітей. Вона хотіла їм тільки добра, як кожна мама.
Я щаслива, що не живу в Америці, при їхніх не нормальних законах.Як можна було засудити батьків? У Біблії сам Господь дав повеління :" Не стримуй різки для сина" Я звичайно не на стороні тих, щоб дітей бити за будь яку провину.Тут я вважаю, що було за що ( зробити татуювання в 14 років).
Захистіть цих батьків.Як можна було забрати немовлятко в мами?
Повертайтеся назад в рідну Україну. Нехай Америка не портить ваших дітей.Весь бруд тільки звідти. Все діє на ще не сформовану психіку дітей.
Цитувати
 
 
+5 #2 24.10.2010 08:37
Цитата:
Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

У мене питання до тебе, Ігорко. У тебе є свої діти? Але по всьому видно, що нема. Для тебе був би зрозумілим стан тих батьків. Коли вони робили все для того, щоб виховати дітей в дусі Біблії, а тут все пішло "на смарку". Це велика біль для батьків. І якщо ти хочеш зрозуміти стан тих людей постав себе на їх місце. Тим більше, що Біблія, Бог говорить:Пр13:24. Богом покладена відповідальніст ь на батьків, щоб виховувати дітей згідно Біблії. Я вірю в те, що вони так їх і виховували. Єдине в чому я не піддержую це те. що вони поїхали в ту злополучну Америку. Нема там нічого доброго.
Цитувати
 
 
-18 #1 Ігорко 20.09.2010 23:18
Волосся дибом стає!!!

Батьки-християни побили своїх дітей за те що вони обрізали своє волосся. І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити