Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.3 | 25 голосів )
Американський суд руйнує українську сім’ю
Відкритий лист до Барака Обами
І ще трохи фактів
Всі сторінки

Нижче подаємо уривки тексту клопотання, який було написано президентові США Бараку Обамі (за матеріалами сайту http://homeofgodchurch.org).

Клопотання

... Кричу про насильство, вопію про руїну,
тому що слово Господнє звернулося
сталось мені на зневагу й посміховище.
Єр. 20:8.

1. 20 липня 2009, 23:45, в будинок сім'ї Козлових без попередження прибули представники влади: Detective M. La Crosse-Primary, Detective T. Burwell-Assisting, Deputy J. Wollenschlaeger-Initial, Deputy A. Lucca Assisting, DHS case worker Ms. Miller, DHS Brenda Kumm, District Attorney DDA J. Bureta, Sergeant Adcock, - і мирно сплячих дітей, шестиденну від народження Лілю Козлову, дев'ятирічну Наташу Козлову, десятирічного Вову Козлова і одинадцятилітню Альону Козлову, розбудили, підняли з ліжок і, наляканих, і всупереч їхнім бажанням, і без судового рішення забрали з батьківського будинку і розлучили з батьками. - Ми вважаємо дії представників влади незаконними в силу порушення ними Статті 9.1 Конвенції про права дитини:
"Держави-учасники забезпечують, щоб дитина не розлучалася з батьками всупереч їх бажанню, за винятком випадків, коли компетентні органи згідно з судовим рішенням, визначають відповідно до застосовуваного закону і процедур, що таке розлучення необхідно в інтересах дитини».
2. Незаконно арештована Людмила Козлова, перебуваючи в попередньому ув'язненні, не мала можливості годувати свою грудну доньку Лілю Козлову материнським молоком. Представник влади, який завірив Людмилу Козлову, що необхідне цілодобове семиразове годування не буде розірвано, не виконали своєї обіцянки. За шістнадцять днів, проведених у в'язниці, Людмила Козлова втратила здатність виробляти молоко, необхідне для годування немовляти. - Ми вважаємо дії представників влади незаконними в силу порушення ними Статті 16 Конвенції про права дитини:
«Жодна дитина не може бути об'єктом довільного або незаконного втручання в здійснення її права на особисте життя, сімейне життя, недоторканність житла, таємницю кореспонденції або незаконного посягання на її честь і репутацію. Дитина має право на захист закону від такого втручання або посягання ».
3. 30 липня 2009, за розпорядженням DHS, Лілі Козловій, коли їй було два тижні від роду, зробили щеплення «Гепатит Б», не маючи ні усного, ні письмового дозволу від батьків Козлових. - Ми вважаємо це кричущим беззаконням.
4. На слуханні 18 серпня 2009 адвокати Mark Obvert і Daniel Wren прилюдно намагалися примусити Олександра Козлова та Людмилу Козлову підписати складений свідомо документ, щоб домогтися від них за допомогою підпису визнання в пред'явлених їм помилкових звинуваченнях і підтвердження згоди на суд присяжних «Jury Trial», з чим вони відкрито висловили свою незгоду. - Ми вважаємо, що подібні дії адвокатів Mark Obvert і Daniel Wren не узгоджуються з їх прямими обов'язками захисту обвинувачених, тому що в їхніх діях проявляється відкрита підтримка звинувачення і згоду зі звинуваченням, у той час як Олександр Козлов та Людмила Козлова не визнають свою провину.
5. У засобах масової інформації (наприклад, "Statement Journal") поширювалася неправдива інформація про родину Олександра і Людмили Козлова, а інтерв'ю, узяте журналістами у християн, що розповіли про перевищення повноважень представниками місцевих органів влади та про їх незаконне втручання в життя багатодітної християнської сім'ї, ніде не опублікували. - Ми вважаємо, що одностороннє висвітлення в ЗМІ сімейного конфлікту може мати на меті порушення релігійної ворожнечі у громадян США до громади євангельських християн, члени якої з їхніми релігійними біблійними принципами представлені ЗМІ як нелюди, що є зловмисною брехнею.
6. Суддя Thomas M. Hart відмовляється від надання Козловим права вибору «Bench Triаl», і є побоювання, що може бути прийнято упереджене рішення і Козловим буде нав'язаний суд присяжних ( "Jury Trial"). Судові влади не зважають на право Козлова на «Bench Triаl» і постійно нав'язують Козловим суд присяжних ("Jury Trail"), не беручи до уваги їхні аргументи, які є достатньою підставою, щоб не довіряти суду присяжних, тому що влада з самого початку не перешкоджала поширенню неправдивої інформації щодо Козлова в засобах масової інформації. - Ми вважаємо, що нав'язування суду присяжних ( "Jury Trail"), коли ЗМІ підготували громадську думку за допомогою поширення фальшивої інформації, робиться з метою остаточної дискредитації євангельських християн в очах громадян США.
7. Суддя Thomas M. Hart відмовляє батькам Козловим без вказівки мотивів у належній їм за законом зустрічі з дітьми. - Це дає привід вважати, що судова влада побоюється, що діти розкажуть батькам про те, що вони зазнали з боку представників місцевої влади, які зробили замах на їхнє право жити зі своїми батьками.
8. Олександр Козлов та Людмила Козлова 10 вересня 2009 відмовилися від підпису в обвинувальному висновку, в якому вказано термін їх покарання - 36 місяців в'язниці, тому що вважають звинувачення помилковими і складеними з упередженням, що знайшло своє вираження в надуманих і необгрунтованих висновках. Пред'явлені звинувачення влади представляють так, що вони як би засновані на показаннях неповнолітніх дітей Козлових. Саме це і викликає законну підозру у їх достовірності і в методах, за допомогою яких ці свідчення могли бути добуті слідством у дітей, що люблять своїх батьків і бажають не розлучатися з ними. І наслідком відмови Олександра Козлова і Людмила Козлової від підпису обвинувального висновку стало те, що їм поставив за провину додатково ще шість пунктів звинувачень. Загальна сума пунктів звинувачень склала 10 позицій. І тепер судові органи загрожують Козловим збільшенням строку до 25 років в'язниці. - Ми вважаємо, що це судове свавілля.
9. На суді 10 вересня 2009 суддя Thomas M. Hart відкрито образив Людмилу Козлову, коли вона зробила спробу уточнити у перекладача кілька незрозумілих їй слів, тому що вона не володіє англійською мовою, а перекладачі недбало переводили, і губився весь зміст промови. Суддя з явною упередженістю почав кричати і погрожувати їй, що він знайде для неї місце, якщо вона не перестане розмовляти, хоча вона не розмовляла. - Ми вважаємо, що таке упереджене ставлення судді до обвинуваченої Козлової Людмилі, і до того ж невинно обвинуваченої, не може не викликати недовіри до суду і наштовхує на думку, що весь хід судового процесу здійснюється за вказівкою вищих органів на замовлення з метою будь-якими засобами звинуватити християн.
10. Наприклад, факти пропуску дітьми занять у школі слідством трактується так, що в ці дні діти були побиті батьками, які протягом багатьох років тільки те й робили, що били своїх дітей, що є явним наклепом. А те, що діти жодного разу не пропустили заняття в школі без поважної причини (хвороба, прийом у лікаря, сімейні свята і т. п.), це до уваги не береться. - Ми вважаємо, що це явне підтасовування з метою чергової дискредитації християн-батьків Козлових, щоб тільки виправдати свої незаконні від початку  дії, націлені не на збереження сім'ї, а на її руйнування.Коментарі 

 
0 #9 26.08.2015 10:24
Вчора мав відбутися суд у справі подружжя Козлових..мали рішати чи їх депортувати, чи залишити в США... а недавно їхньому старшому сину ногу повністю ампутували. Тому, що здав своїх батьків... він знімав квартиру з якимись там своїми дружками... і там жили... на зібрання ходити не хотів... а десь півтора місяці тому їхав на мотоциклі і попав в аварію... десять днів був у комі... а ногу ампутували повністю. Як вийшов з коми, почали йому все розказувати, то він сказав, що добре хоч Бог лишив при житті, бо має ще шанс покаятися...
А дочка їхня та старша це також прийняла вже водне хрещення! Розкаялися вони в тому, що наробили... До адвокатів зверталися, щоб повернули батьків до сім'ї.
Вчора мав відбутися вже суд, бо вони ще від грудня в імміграційній тюрмі знаходяться.

За добре поводження їм зняли два роки..то в грудні закінчився вже строк...не знаю що там сьогодні вирішили..молилися по церквах за них..як не є шкода...
Цитувати
 
 
-1 #8 02.07.2011 13:19
Живіть там, де Вас Бог насадив.Не шукайте вигоди для тіла, спасайте душу.На жаль "отдільонни" цього не розуміють, а потім кричать "нас гонять", ви самі гонитесь за власним бажанням.
Цитувати
 
 
+4 #7 17.05.2011 23:36
Хай вам допоможе Господь. Моліться і кайтесь перед Богом,і тоді Він збереже вашу сімю.Краще булоб вам зовсім туди не їхать, подумайте чого ви туди поїхали, а може тут задишили важливе служіння і тепер Господь судиться з вами, тому що Біблія нас вчить,що проклятий тот человек которий дело Божие делает небрежно. Я вас незнаю але буду за вас молиться.
Цитувати
 
 
+8 #6 15.05.2011 08:41
Давид Вілкерсон у своєму баченні 1973р передбачав: "... ми зіткнемося з неоголошеної війною в наших будинках, коли самими лютими ворогами людини будуть його ж діти ... будуть потоптані всі сімейні узи. Багато батьків помруть" тисячею смертей "через трагічний зради своїми власними дітьми. Але ці діти будуть вважати, що роблять це на законній підставі ... "
Цитувати
 
 
-12 #5 19.04.2011 10:25
знаю с какой родители церкви, знаю это учение, понимаю детей, никто семью не разрушал, так как даже на родителей-алкоголиков ещё не разу не слышал что бы дети в суд подавали, видно родители "очень сильно любили" своих детей, если бы не посадили их то до смерти бы "залюбили". И ещё мне понравились слова - боляче, коли ти вкладаєш в дітей все
ДА своё жалко отдавать, и что автор понимает под словом - ВСЭ??? наверно ремень, тумаки, ругательства, злобу( ну в смысле это такая любовь)
Цитувати
 
 
+8 #4 16.12.2010 18:41
Виховуючи дітей у біблійному дусі, батьки забули, що Бога потрібно слухати не зі страху, а з любові. Те,що вони били дітей не могло на них позитивно вплинути: що доброго могли взяти з цього діти. Краще впливає розмова на відповідну тему, а іноді потрібен просто час, щоб діти зрозуміли, що батьки бажають їм добра. Кожна людина має право на помилку, так вона будує свій досвід, робить відповідні висновки. І батьки не можуть захистити від помилок дітей,як би цього не хотіли...
Цитувати
 
 
+12 #3 24.10.2010 21:24
Я, мати чотирьох дітей і дуже добре розумію цих батьків.Як боляче, коли ти вкладаєш в дітей все, а пізніше пожинаєш біль. Цю сім"ю може зрозуміти тільки той, хто "ходив в тих самих чоботях".
Мій син, якого виховувала в християнському дусі, стільки мені причинив болі,що почалися проблеми з здоров"ям. Хто має захистити маму від таких дітей? Я думаю, що цю маму також не один раз боліло серце, через поступки дітей. Вона хотіла їм тільки добра, як кожна мама.
Я щаслива, що не живу в Америці, при їхніх не нормальних законах.Як можна було засудити батьків? У Біблії сам Господь дав повеління :" Не стримуй різки для сина" Я звичайно не на стороні тих, щоб дітей бити за будь яку провину.Тут я вважаю, що було за що ( зробити татуювання в 14 років).
Захистіть цих батьків.Як можна було забрати немовлятко в мами?
Повертайтеся назад в рідну Україну. Нехай Америка не портить ваших дітей.Весь бруд тільки звідти. Все діє на ще не сформовану психіку дітей.
Цитувати
 
 
+5 #2 24.10.2010 08:37
Цитата:
Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

У мене питання до тебе, Ігорко. У тебе є свої діти? Але по всьому видно, що нема. Для тебе був би зрозумілим стан тих батьків. Коли вони робили все для того, щоб виховати дітей в дусі Біблії, а тут все пішло "на смарку". Це велика біль для батьків. І якщо ти хочеш зрозуміти стан тих людей постав себе на їх місце. Тим більше, що Біблія, Бог говорить:Пр13:24. Богом покладена відповідальніст ь на батьків, щоб виховувати дітей згідно Біблії. Я вірю в те, що вони так їх і виховували. Єдине в чому я не піддержую це те. що вони поїхали в ту злополучну Америку. Нема там нічого доброго.
Цитувати
 
 
-18 #1 Ігорко 20.09.2010 23:18
Волосся дибом стає!!!

Батьки-християни побили своїх дітей за те що вони обрізали своє волосся. І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити