Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.3 | 25 голосів )
Американський суд руйнує українську сім’ю
Відкритий лист до Барака Обами
І ще трохи фактів
Всі сторінки

11. Ще приклад підтасування фактів. Козловим пред'явлено звинувачення в спробі мати контакт з дітьми за допомогою книги "Пишу вам, діти" М.І. Хорева. Батьки цю книгу принесли працівникам DHS, щоб ті, у свою чергу, передали її дітям, але працівники DHS замість того, щоб передати її дітям або повернути книгу батькам, віднесли її до прокуратури. Що працівники DHS і працівники прокуратури знайшли в цій дитячій книзі, щоб звинуватити батьків у спробі мати за допомогою цієї книги контакт з дітьми, до яких ця книга, до речі, навіть не потрапила, доводиться тільки здогадуватися. - Ми вважаємо, що влада, позбавивши дітей Козлових можливості читання цієї книги, проявили неповагу до права дітей на свободу думки, совісті і релігії. (Конвенція про права дитини, Стаття 14, 1). Вважаємо, що і це підтасування фактів здійснене з метою зведення наклепу і вже не тільки на батьків Козлових, але і на служителя, книгу якого представили як засіб для встановлення контакту між дітьми і батьками і як заборонену в США літературу, що не відповідає дійсності.
12. На суді 10 вересня 2009 Dora L. Lutz стверджувала, що всі діти Олександра Козлова і Людмили Козлової не хочуть зустрічі з батьками. Дане твердження не узгоджується з вираженим бажанням дітей бути з батьками, про що вони сказали родичам при зустрічі, яку з дозволу влади вони мали з дітьми. - Ми вважаємо, що влада незаконно взяла на себе право висловлювати бажання дітей Козлових. Вважаємо, що влада маніпулює неповнолітніми дітьми і штучно створює ворожнечу між батьками та дітьми, представляючи їх противниками батьків, і, використовуючи їх незнання і простодушність, роблять дітей Козлових об'єктом незаконного втручання в здійснення їх прав самим, без посередників, висловлювати свої бажання батькам і все те, що вони думають.
13. Адвокат Thara Sinks, якій доручено здійснювати захист дітей Козлова, в бесіді з батьками Козловим сказала: «Якщо ви в питанні виховання дітей будете дотримуватися Біблії, то ви сядете в тюрму зі своєю Біблією, а дітей у вас заберуть». - Ми вважаємо, що адвокат Thara Sinks, кажучи про перспективу сісти у в'язницю батькам і позбавлення їх батьківських прав, здійснювала психологічне насильство на підсудних. Але найбільша небезпека, як ми вважаємо, полягає в тому, що неповнолітні діти Козлова в даний момент не мають захисту від подібних захисників дітей, які роблять замах на свободу совісті громадян, на свободу сповідання віри, на свободу дотримуватися принципів Священного Писання.
14. Так, наприклад, діти Козлових через адвоката Thara Sinks попросили свої особисті речі, нотні зошити з духовними піснями та сімейні фото. Речі передали, а фотографії та нотні зошити не передали, сказали: «Після суду». - Ми вважаємо, що і в цьому випадку влада порушує права дітей на їх особисте життя, незаконно обмежуючи їх в отриманні того, що по праву належить їм - нотні зошити і фотографії.
15. Ще один приклад порушення закону з боку місцевих органів влади. Дітей Олександра і Людмили Козлових, незаконно позбавлених владою сімейного оточення, влада пообіцяла повернути родичам Павла та Анни Козловим за умови, якщо вони пройдуть спеціальні курси і усунуть несправність у своєму житловому будинку. Коли родичі виконали всі ці умови, місцева влада дітей не віддала родичам і залишила їх у тому оточенні, в якому діти позбавлені спілкування рідною мовою і звичних для них інтересів, пов'язаних з належністю до сповідання віри євангельських християн. Влада, знаючи, що в місті Сейлеме є кілька церков, члени яких могли б на час замінити батьківський догляд за дітьми Козлових, ізолювали дітей Козлових і відправили їх у глибинку, щоб приховати свої з самого початку незаконні дії. - Ми вважаємо і ці дії представників влади є незаконними в силу порушення ними Статті 20, 3 Конвенції про права дитини:
«... Під час розгляду варіантів зміни необхідно належним чином враховувати бажаність наступництва виховання дитини та її етнічне походження, релігійну і культурну належність і рідну мову».
16. Психолог Olga Parkin на запланованих зустрічах 16 і 21 вересня 2009 переконувала Олександра та Людмилу Козлових визнати пред'явлені їм фальшиві звинувачення і в розмові випитувала у них відомості, які могли б підтвердити їх провину. І дітей Козлових, незаконно ізольованих від батьків, окрім того, що були незаконно обмежені і особиста свобода дітей, і їхні права, працівники DHS проти волі батьків примусили до бесіди з психологом, і в результаті проведеного слідства влади стали використовувати проти батьків інформацію, отриману незаконним шляхом. - Ми вважаємо, перераховані дії місцевих органів влади пов'язані з порушенням прав і свободи особистості.
Ми висловлюємо надію, що Ви не залишите без уваги наше клопотання і відповісте нам.
З повагою до вас, родичі і друзі сім'ї Козлових.


 

 


Поділитися:
[+]
Сподобалось
4


Коментарі 

 
0 #9 26.08.2015 10:24
Вчора мав відбутися суд у справі подружжя Козлових..мали рішати чи їх депортувати, чи залишити в США... а недавно їхньому старшому сину ногу повністю ампутували. Тому, що здав своїх батьків... він знімав квартиру з якимись там своїми дружками... і там жили... на зібрання ходити не хотів... а десь півтора місяці тому їхав на мотоциклі і попав в аварію... десять днів був у комі... а ногу ампутували повністю. Як вийшов з коми, почали йому все розказувати, то він сказав, що добре хоч Бог лишив при житті, бо має ще шанс покаятися...
А дочка їхня та старша це також прийняла вже водне хрещення! Розкаялися вони в тому, що наробили... До адвокатів зверталися, щоб повернули батьків до сім'ї.
Вчора мав відбутися вже суд, бо вони ще від грудня в імміграційній тюрмі знаходяться.

За добре поводження їм зняли два роки..то в грудні закінчився вже строк...не знаю що там сьогодні вирішили..молилися по церквах за них..як не є шкода...
Цитувати
 
 
-1 #8 02.07.2011 13:19
Живіть там, де Вас Бог насадив.Не шукайте вигоди для тіла, спасайте душу.На жаль "отдільонни" цього не розуміють, а потім кричать "нас гонять", ви самі гонитесь за власним бажанням.
Цитувати
 
 
+4 #7 17.05.2011 23:36
Хай вам допоможе Господь. Моліться і кайтесь перед Богом,і тоді Він збереже вашу сімю.Краще булоб вам зовсім туди не їхать, подумайте чого ви туди поїхали, а може тут задишили важливе служіння і тепер Господь судиться з вами, тому що Біблія нас вчить,що проклятий тот человек которий дело Божие делает небрежно. Я вас незнаю але буду за вас молиться.
Цитувати
 
 
+8 #6 15.05.2011 08:41
Давид Вілкерсон у своєму баченні 1973р передбачав: "... ми зіткнемося з неоголошеної війною в наших будинках, коли самими лютими ворогами людини будуть його ж діти ... будуть потоптані всі сімейні узи. Багато батьків помруть" тисячею смертей "через трагічний зради своїми власними дітьми. Але ці діти будуть вважати, що роблять це на законній підставі ... "
Цитувати
 
 
-12 #5 19.04.2011 10:25
знаю с какой родители церкви, знаю это учение, понимаю детей, никто семью не разрушал, так как даже на родителей-алкоголиков ещё не разу не слышал что бы дети в суд подавали, видно родители "очень сильно любили" своих детей, если бы не посадили их то до смерти бы "залюбили". И ещё мне понравились слова - боляче, коли ти вкладаєш в дітей все
ДА своё жалко отдавать, и что автор понимает под словом - ВСЭ??? наверно ремень, тумаки, ругательства, злобу( ну в смысле это такая любовь)
Цитувати
 
 
+8 #4 16.12.2010 18:41
Виховуючи дітей у біблійному дусі, батьки забули, що Бога потрібно слухати не зі страху, а з любові. Те,що вони били дітей не могло на них позитивно вплинути: що доброго могли взяти з цього діти. Краще впливає розмова на відповідну тему, а іноді потрібен просто час, щоб діти зрозуміли, що батьки бажають їм добра. Кожна людина має право на помилку, так вона будує свій досвід, робить відповідні висновки. І батьки не можуть захистити від помилок дітей,як би цього не хотіли...
Цитувати
 
 
+12 #3 24.10.2010 21:24
Я, мати чотирьох дітей і дуже добре розумію цих батьків.Як боляче, коли ти вкладаєш в дітей все, а пізніше пожинаєш біль. Цю сім"ю може зрозуміти тільки той, хто "ходив в тих самих чоботях".
Мій син, якого виховувала в християнському дусі, стільки мені причинив болі,що почалися проблеми з здоров"ям. Хто має захистити маму від таких дітей? Я думаю, що цю маму також не один раз боліло серце, через поступки дітей. Вона хотіла їм тільки добра, як кожна мама.
Я щаслива, що не живу в Америці, при їхніх не нормальних законах.Як можна було засудити батьків? У Біблії сам Господь дав повеління :" Не стримуй різки для сина" Я звичайно не на стороні тих, щоб дітей бити за будь яку провину.Тут я вважаю, що було за що ( зробити татуювання в 14 років).
Захистіть цих батьків.Як можна було забрати немовлятко в мами?
Повертайтеся назад в рідну Україну. Нехай Америка не портить ваших дітей.Весь бруд тільки звідти. Все діє на ще не сформовану психіку дітей.
Цитувати
 
 
+5 #2 24.10.2010 08:37
Цитата:
Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!

У мене питання до тебе, Ігорко. У тебе є свої діти? Але по всьому видно, що нема. Для тебе був би зрозумілим стан тих батьків. Коли вони робили все для того, щоб виховати дітей в дусі Біблії, а тут все пішло "на смарку". Це велика біль для батьків. І якщо ти хочеш зрозуміти стан тих людей постав себе на їх місце. Тим більше, що Біблія, Бог говорить:Пр13:24. Богом покладена відповідальніст ь на батьків, щоб виховувати дітей згідно Біблії. Я вірю в те, що вони так їх і виховували. Єдине в чому я не піддержую це те. що вони поїхали в ту злополучну Америку. Нема там нічого доброго.
Цитувати
 
 
-18 #1 Ігорко 20.09.2010 23:18
Волосся дибом стає!!!

Батьки-християни побили своїх дітей за те що вони обрізали своє волосся. І цей християнський сайт захищає людей які згідно з статті цього ж сайту "мама била дітей не лише шкіряним паском, а й дерев’яною ложкою, шнурком, прутиками, від чого на тілі залишилися сліди. А діти, замість того, щоби усвідомити свою провину, втекли з дому і заявили у поліцію, що батьки їх побивають". "Діти, які й заявили на них до поліції, говорять, що вони щасливі тим, що їхні батьки сядуть у в'язницю." Слова арештованої матері - "Я прошу вас - не лишайте дітей щасливого дитинства, забираючи їх у батьків".

Я в шоці від цих божевільних християн!!! Коять злочини і не усвідомлюють цього. Нічого собі щасливе дитинство... діти явно себе щасливими не відчували. Це ж стільки душевних травм нанесли ці батьки власним дітям через свій релігійний фанатизм!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити