Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.8 | 23 голосів )
Вовки люті увійшли в церкву...
Гуманітарка, лідерство і церковний бізнес
Сіячі/Діячі на ниві Господній
Перший наступ на церкву
Важка артилерія
Другий наступ на церкву
За завісою доброчинності
Боротьба за молитовний будинок
Ще одна афера
Всі сторінки

 

Перший наступ на церкву

І далі хронологія подій.
На початку літа Алексєєв Расул з Бобровим Ігорем - реабілітантом і молодим бізнесменом Косолаповим Олексієм (його мама, колишній завуч школи, а нині продавець у сфері мережевого маркетингу, просуває сина на роль пастора – їй це видається вигідною бізнес-позицією) приїхали на Поклінну гору зі скаргами на Стефана Георгійовича.

Наступної ж п'ятниці сам Сипко В. К., особисто, без братів, приїхав у Волхов, і, не попереджаючи Стефана Георгійовича і не з'ясувавши ситуацію, запросив його на зустріч. На зустрічі були присутні скаржники, Сипко В.К. і Стефан Георгійович, а свідків пастора виставили за двері.

За статутом церкви зняти Стефана Георгійовича з посади могли тільки члени церкви загальним голосуванням. Переслідуючи тільки йому і Богу відому мету, спонуканий якоюсь лютою особистою неприязню, Сипко В.К. грубо порушив статут церкви і вольовим рішенням зняв Стефана Георгійовича зі служіння і відправив його у відпустку на 3 місяці. Пастором тимчасово був призначений Расул Алексєєв. Члени церкви хвилюються, виходило, що Расул з реабілітантами набагато важливіші для Сипка В.К., ніж всі інші члени церкви.

Подумали скаржитися до Москви – а там рідний брат Сипка – Юрій Кирилович, що займає вищу посаду голови Російського союзу євангельських християн-баптистів. Кругова порука, клановість – всі шляхи закриті.

Зібрали членські збори в неділю і голосуванням членів Волховської церкви Стефана Георгійовича знову обрали пастором. Це не входило в плани Сипка В.К. і він, не дивлячись на результати голосування, все ж таки відправляє Стефана Георгійовича на 3 місяці у відпустку в порушення статуту. Для чого? Дуже просто - провести роботу серед членів церкви, переконати, залякати, створити громадську думку.Коментарі 

 
+5 #1 18.12.2010 22:40
Ця підбірка статей свідчить про те, що Бог не дає свого святого духу на такі церкви (бо ж плоди духа, які описані у посланні до Галат у діях головних героїв історії не помітні). Богові боляче спостерігати як щирі люди, які шукають його - заблукали. Ісус казав, що "по тому пізнають усі, що ви мої учні як будете мати любов між собою". Якщо в церкві немає любові - то її члени не є учнями Христа і нещасні ті поодинокі особи, які, знаходячись у тій церкві, думають,що знайдуть хоч крихти любові та розуміння. На щастя,є в теперішньому світі правдиві християни, які вміють виявляти любов один до одного та мирно вирішувати суперечки. Вони не переймаються посадами і становищем, а віддано виконують наказ Христа "підіть і навчіть людей з усіх народів", тим самим вони сприяють здійсненню пророцтва, що "перед кінцем буде проповідувана Євангелія по цілому світові". Я говорю про тих, хто проповідує не заради грошей, а з любові до Бога та ближнього.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити