Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.8 | 23 голосів )
Вовки люті увійшли в церкву...
Гуманітарка, лідерство і церковний бізнес
Сіячі/Діячі на ниві Господній
Перший наступ на церкву
Важка артилерія
Другий наступ на церкву
За завісою доброчинності
Боротьба за молитовний будинок
Ще одна афера
Всі сторінки

 

Ще одна афера

Хочеться розповісти ще про одну невдалу спробу захоплення влади Алексєєвим Расулом, Бобровим Ігорем і Васильєвим Романом.

У передмісті Волхова, в селищі Чернавін знаходиться притулок для дітей від 0 до 7 років та їх бездомних матерів. Заснувала притулок Каракулова Ольга Юріївна. Місто виділило їй приміщення старої ферми з великою ділянкою землі, і вона дала притулок багатьом дітям-сиротам та дітям з матерями. А Каракулова Ольга Юріївна, директор притулку, треба сказати, має чудовий дар умовляти людей жертвувати на допомогу дітям. Знайшла багато спонсорів-підприємств, які жертвують свою продукцію для дітей притулку: продукти, предмети особистої гігієни і т.д. Натура вона щедра, безкорислива, залишками ділилася і з Реабілітаційним Центром, і з церквою.

Була в неї помічниця Аліна Нікітіна, мати-одиначка, яка довго скиталася до цього в різних притулках. Колишня наркоманка, судима. Вона почала зустрічатися з Васильєвим Романом – вишибалою із реабілітаційного центру, правою рукою Алексєєва Расула. І тут же Бобров Ігор склав план, як захопити владу в притулку, вже дуже привабливою була ця “кормушка”. Він увійшов у довіру до Ольги Юріївни, навіть весілля своє з вагітною Оленькою зіграв у неї в притулку.

А коли Ольга Юріївна виїхала влітку у відпустку, реабілітанти з Аліною Нікітіною, подругою Васильєва Романа, прийшли до пастора Рендола, американця, який є засновником цієї організації. Вони обрихали Ольгу, наговорили про неї багато брехні. Себе представили як молоду, прогресивну команду, яка може дати притулку нові перспективи розвитку. Неможливо повірити, але пастор Рендол, мабуть підпавши під гіпнотичний вплив рецидивістів, повірив їм. Він не перевірив жодного факту про цих людей, але Ольгу від справ усунув і на її місце поставив Аліну. Коли Ольга повернулася і відкрила склади, щоб передати майно Аліні, то з жахом виявила, що вони порожні.

Пропало цінне майно на 500 000 руб. Рендол схопився за голову... Була викликана міліція, заведено кримінальну справу.

Більше десяти свідків підтвердили, що товар зі складів вивозився вночі, при світлі ліхтариків. Кілька людей бачили машину Расула Алексєєва і його самого, що вивозив будматеріали з території притулку. Також є свідки, які бачили Романа Васильєва та Аліну, які вночі виносять товари зі складу і грузять їх у мікроавтобус ,,Газель”.

Пізніше Роман Васильєв розповів пастору Володимиру Карапетяну, що він особисто зламав складські двері. А у Боброва Ігоря були виявлені вкрадені з притулку речі. Ведеться слідство. У силу порушеної кримінальної справи діяльність Чернавінського притулку припинена, Ольга Юріївна чекає на рішення суду, залишаючись директором притулку. Якщо когось цікавлять подробиці, можете особисто зателефонувати Ользі Юріївні Каракуловій: (РОО "Активна соціальна служба") телефон: (7-911-092-38-88)
 
Два члени церкви Алексєєв Расул (як керівник центру) і Васильєв Роман під слідством за звинуваченням у крадіжці, і на це Сипко В.К. і братство закривають очі... і рукопокладають Расула Алексєєва на пасторське служіння, не дивлячись ні на що.

Як все це сумно... Справді, останній час! Всім видющим є очевидним, що цю ж схему захоплення влади Расул з Бобровим застосували й до Волховської церкви. І нічого б їм не вдалося, як не вдалося в Чернавін з притулком, якби не підтримка ідейного керівника конфлікту В.К. Сипка. Мені було у все це важко повірити, але факти – річ, як то кажуть, вперті... Вже й не знаю, як В.К. Сипко буде звітувати за свої справи перед Престолом Божим... Кому багато дано, з того багато і жадають.
 
Брати під керівництвом Сипко В.К. не відають, що творять... Яку спокусу сіють в душах людей! Вставши на бік групи загарбників, вони створюють прецедент, самі навчають реабілітантів, як вершити справи в церкві, як прибирати неугодних... А за духовними законами навчені ними повернуться і поглинуть їх самих ... І це станеться, духовні закони невідмінні, їх створив Бог, не людина ... Важко і сумно...
 
До речі, прийшов лист від Алексєєва Расула і його команди, що вони новою церквою з пастором Алексєєвим Расулом на чолі збираються в бібліотеці, і що вони на перших же зборах відлучили Стефана Георгійовича від своєї церкви одноголосним голосуванням у присутності Павла Сеннікова.

Не знаю, чи можна відлучати людину, яка вже не є членом церкви та Об`єднання і офіційно знаходиться в складі і під захистом Об'єднання церкви Євангельських Християн? Ні. Чи є тут порушення закону і свавілля? На якій підставі його відлучили? Ми не бачимо причин, окрім особистої неприязні... Це – по-перше. А по-друге, в листі відверта брехня. За свідченням чоловіка, який особисто був присутній на перших зборах в бібліотеці, більша частина членів церкви, яка поставила підпис під наклепницьким листом, яким відлучають Стефана Георгійовича від церкви – просто фізично не була присутня на цих зборах. Виходить, вони відлучали пастора маленькою групою без присутності людей, чиї підписи стоять у листі. Хто ж дав Павлові Сеннікову і Расулу Алексєєву таку владу?

Всі ці методи нагадують методи сталінських часів, коли звинувачення сфабриковувалось і людина знищувалася за брехливими звинуваченнями. Але ми то знаємо, чим закінчився Сталінський режим, і яка ганьба, який біль це був для російського народу ... Дуже б не хотілося, щоб історія повторювалася...

До речі, на цьому ж зібранні Расул Алексєєв був урочисто рукопокладений на пастирство Павлом Сенніковим. Висвятити на пасторство людину, що знаходиться під слідством за звинуваченням у крадіжці? По-моєму, П. Сєнніков поняття не має про Біблійні критерії для пастора.
Гидота спустошення на святому місці ... Вовки люті увійшли в церкву...
 
Дорогі брати і сестри у Христі Ісусі! Господь всемогутній і сильний! Життя в церкви триває! Стефан Георгійович провів вже друге служіння, церква наповнився людьми та дітьми (оскільки, при реабілітантах люди боялися водити в церкву маленьких дітей, а на останньому зібранні було 18 тільки маленьких дітей). Дитячі голоси в церкві – це радість на серці в усіх, хто любить Господа!

Члени церкви підбадьорилися, всі повні ентузіазму, всі дружно взялися за прибирання і фарбування класів та підсобних приміщень. Дух оновлення наповнив церкву! Тільки зараз всі усвідомили, який чужий дух вносила група Расула в церкву, як морально важко було тим, хто любить Господа.
 
Дуже просимо вас про молитовну підтримку для люблячих Його у Волховській громаді. Расул і його команда методично і дуже активно обходять будинки членів церкви,  які не перейшли на їхній бік і грубо залякують і шантажують людей. Люди налякані. Тиск дуже сильний. Вони вимагають, щоб люди підписували сфабриковані листи. Мабуть, замишляють щось... Моліться, щоб ніхто не постраждав, щоб ім'я Христа не піддалося нарузі. Ми твердо віримо, що Бог осміяний не буває! 

Хай благословить нас усіх Господь в нашому поступі до Небесної Батьківщини, де нас зустріне Господь, який поламану очеретину не доломить і льону тліючого не погасить ... Молимося Богові, щоб Він залікував всі сердечні рани, всі розбиті серця зцілив ... Наш земний вік такий недовгий, давайте ж прагнути до любові!
 
І буде Ім'я Бога нашого прославлене!

Сестра у Господі,                         Надія Таран
 
PS Дорогі брати і сестри! Для тих, кому дуже важко повірити в описані в листі події, можуть бути надані копії документів, що підтверджують викладені факти. Телефонуйте С.Г. Таран (7-921-655-1482), будь ласка, або пишіть мені, на мій і-мейл: mydaymail равлик gmail.com

 


Поділитися:
[+]
Сподобалось
4


Коментарі 

 
+5 #1 18.12.2010 22:40
Ця підбірка статей свідчить про те, що Бог не дає свого святого духу на такі церкви (бо ж плоди духа, які описані у посланні до Галат у діях головних героїв історії не помітні). Богові боляче спостерігати як щирі люди, які шукають його - заблукали. Ісус казав, що "по тому пізнають усі, що ви мої учні як будете мати любов між собою". Якщо в церкві немає любові - то її члени не є учнями Христа і нещасні ті поодинокі особи, які, знаходячись у тій церкві, думають,що знайдуть хоч крихти любові та розуміння. На щастя,є в теперішньому світі правдиві християни, які вміють виявляти любов один до одного та мирно вирішувати суперечки. Вони не переймаються посадами і становищем, а віддано виконують наказ Христа "підіть і навчіть людей з усіх народів", тим самим вони сприяють здійсненню пророцтва, що "перед кінцем буде проповідувана Євангелія по цілому світові". Я говорю про тих, хто проповідує не заради грошей, а з любові до Бога та ближнього.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити